Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bardzo miga monitor w grach

24 Wrz 2009 01:10 10214 5
  • Poziom 2  
    Witam mój problem polega na tym że kiedy pracuje na komputerze obraz jest wyświetlany normalnie na moim monku crt ale gdy odpalę grę miga mi monitor, Tą grą jest Doom 3 orginalny nie jakiś Crackowany, co może być nie tak ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Prawdopodobnie masz ustawione niskie odświeżanie, nie sugeruj się tym ustawieniem co masz w panelu właściwości ekranu.. Gry 3D maja inne ustawienia i tu w zależności od gry mogą mieć swoje ustawienia w menu gry lub nie. Nie wiem jak to w Doom ale wiem że w ustawieniach directx da się zmienić standardową częstotliwość ekranu na dowolną wybrana przez siebie wpisz albo 75 albo 85 w zależności czy ci mon obsługuje powodzonka ;)
  • Poziom 35  
    Pirackie oprogramowanie jest "nie tak".

EDIT
    Mój błąd, nie to oczy co wcześniej, już chyba czas spać.
  • Poziom 10  
    Gdy włączasz grę, to zmienia się częstotliwość odświeżania obrazu na monitorze. Aby obraz nie migał, odświeżanie powinno być ustawione na co najmniej 75 Hz (najlepiej 85 Hz lub więcej).
  • Poziom 2  
    ok Dzięki bodzio667 zmieniłem w ustawieniach directx'a częstotliwość i hasa aż miło thx :D