Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor podł. do notebook'a wył. się przy uruch. systemu

24 Wrz 2009 11:48 861 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam taki problem. Posiadam lapa Acer Aspire z uszkodzonym ekranem, dlatego też chciałem mu doczepić wolno stojącego Samsunga SyncMaster 172v. Po odpaleniu pokazuje mi się okno startowe z możliwością wejścia do Biosu oraz rozpoczyna się ładowanie systemu. Trwa to chwilę po czym monitor włącza się w tryb uśpienia, a lap ładuje system (sygnał wejścia do Windowsa). Po wcisnięciu F8 i wybraniu trybu awaryjnego monitor włącza się bez problemu. Normalna praca jest możliwa po uruchomieniu trybu VGA. Sprawdzałem na innym lapie, monitor 100% sprawny, więc pewnie coś jest z lapem, tylko co? Karta graficzna to 915GM Express Chipset. Co można w tej sytuacji zrobić.?
  • Poziom 18  
    Tak se mysle ze może w ustawieniach powinienes zmienic mmonitor z monitora domyslnego na monitor zewnętrzny podłączony do gniazda monitora.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mam ustawione na auto i external monitor.
  • Poziom 15  
    Wymuś tryb Klonowania monitora w panelu sterowania -sekcja karta graficzna lub tryb tylko zew. monitor.
  • Poziom 13  
    Możesz mieć na lapku ustawioną rozdzielczość, której nie obsługuje zewnętrzny monitor.
  • Poziom 9  
    Dzięki wszystkim za pomoc i odpowiedzi. Jednak nic z tego nie będzie. Zamykam temat.
    Pozdrawiam.