Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aver TV Go 007 Plus nie wyszukuje programów

galante 24 Wrz 2009 19:18 908 0
  • #1 24 Wrz 2009 19:18
    galante
    Poziom 23  

Kartę Aver TV Go 007 Plus mam ją z 6-7 lat. Zawsze działała bez problemowo. Jedyną jej wadą był opóźniony dźwięk w stosunku do obrazu. Ostatnio podjąłem próbę poprawienia tego defektu. Odinstalowałem sterowniki, zainstalowałem nowe, później zainstalowałem inny program do obsługi karty. Nagle karta przestała działać całkowicie. tzn. nie wyszukuje programów z podłączonej anteny zewnętrznej. Przeinstalowałem Windowsa i nadal nic. Próbowałem innym programem ChrisTV i nic. Wielokrotnie od nowości przeinstalowywałem system i bez problemu po wgraniu sterownika karty i oryginalnego programu do jej obsługi z płyty którą otrzymałem przy jej zakupie TV śmigała. Teraz ani rusz. Komputer mam stosunkowo mocny. Jak sprawdzić co jest przyczyną. Od czego zacząć? Chyba od samego przeinstalowywania sterowników się nie uszkodziła, byłby to przypadek, że akurat nadszedł jej kres.
    Czekam na sugestie.
    Sprawdziłem antenę telewizorem przenośnym, śmiga bez problemowo.
    Jak skanuję programy przez kartę, tylko szumi i nie wyłapuje żadnego programu.

Zdjąłem obudowę, włożyłem kartę do sąsiedniego slotu (tak to się chyba nazywa) i nie pomogło.
    Może coś blokuje dostęp, szumi jakby poprawnie, ale gdy skanuje to nie znajduje programów.
    Czytałem trochę w necie i czy możliwe jest aby jakiś program blokował mi przez jakiś konflikt kartę TV?

0 0