Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra C-nieprzyjemny zapach tapicerki

zdzichu666 25 Wrz 2009 00:14 2318 3
  • #1 25 Wrz 2009 00:14
    zdzichu666
    Poziom 9  

Witam.Mam nurtujący mnie temat.Zakupiłem używany Opel Vectra C rok.prod.2004 w Belgii.Samochód jest w bardzo fajnym stanie,oprócz jednej rzeczy.W środku czuć nieprzyjemny zapach od siedzeń i tylnej kanapy.Określam to,że czuć plastikiem.Samochód był generalnie wysprzątany,odkurzony,wyprana tapicerka urządzeniem wysokociśnieniowym i dalej nić.Ciągle czuć zapach tego plastiku,jakby nadpalony plastik,albo jak plastik gorszego rodzaju.Już mi nic nie przychodzi do głowy,co to może być i jak i czym się tego pozbyć.Jeżeli ktoś miał taki lub podobny problem,proszę o pomoc i radę.

0 3
  • #2 26 Wrz 2009 13:48
    111mishi111
    Poziom 8  

Wiem że napisałeś ze to tapicerka jest winowajca, ale może problem tkwi jednak gdzie indziej. Skoro tapicerkę wyprałeś nie powinno być już z nią problemu. Masz klimatyzacje w tym aucie???

0
  • #3 26 Wrz 2009 17:07
    kamil18_05
    Poziom 12  

jednorazowe pranie tapicerki nie zawsze przynosi zamierzony efekt. miałem podobny problem ze swoim autem. prałem trzy razy i dalej było czuć. pomogła kawa. Najlepiej świeżo zmielona rozsypana w płaskim kartoniku świetnie wyciąga nieprzyjemny zapach.

0
  • #4 26 Wrz 2009 22:33
    zdzichu666
    Poziom 9  

111mishi111 napisał:
    Wiem że napisałeś ze to tapicerka jest winowajca, ale może problem tkwi jednak gdzie indziej. Skoro tapicerkę wyprałeś nie powinno być już z nią problemu. Masz klimatyzacje w tym aucie???

Oczywiście,jest klima,ale ten zapach nie jest z klimatyzacji,ewidentnie "jedzie" przykładając nos do siedzenia lub kanapy tylnej

Dodano po 4 [godziny] 58 [minuty]:

kamil18_05 napisał:
    jednorazowe pranie tapicerki nie zawsze przynosi zamierzony efekt. miałem podobny problem ze swoim autem. prałem trzy razy i dalej było czuć. pomogła kawa. Najlepiej świeżo zmielona rozsypana w płaskim kartoniku świetnie wyciąga nieprzyjemny zapach.

kamil-dzięki za podpowiedz,spróbuję,jeżeli miałeś podobny przypadek,może u mnie pomoże.Dzięki

0