Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinający się touchpad, mysz i klawiatura po lekkim zalaniu

25 Wrz 2009 21:39 2416 1
  • Poziom 2  
    Witam, na laptopa Appel wylało się kilka kropel soku, ale dosłownie kilka ( ze dwie na tochpada, jedna na klawiature i kilka pod nią).

Po kilku minutach zaczął zacinać się touchpad, mysz i klawiatura, po chwili przez moment znów jest dobrze a potem ponownie się zacinają.
    Poza tym system uruchamia się normalnie.
    Kumple ze sklepu komputerowego zdjęli klawiaturkę i zgodnie stwierdzili, że nie ma żadnych śladów zalania i spokojnie mogę oddać go na gwarancję do serwisu.

W związku z tym mam pytanie, co mogło stać się z tym moim laptopem ( i czy aby na pewno jest to wina tego minimalnego zalania) i w razie gdy w serwisie odmówią mi naprawy ze względu na jednak widoczne zalanie, to jakie byłyby koszty takiej naprawy?

Z góry dzięki za odp.
  • Poziom 23  
    Koszty naprawy to koszt wymiany klawiatury - cena zalezna od modelu. Panowie w serwisie za taka usluge policza sobie sporo - w koncu usluga wymiany tez kosztuje ;]
    Jesli mialbys juz wymieniac to moze lepiej we wlasnym zakresie.
    Nie podales modelu wiec trudno mowic konkretnie o cenie.
    Jesli wylales lepka ciecz to normalne ze tak sie dzieje. Taka ciecz nie znikla. Nawet jesli wyschla pozostawila klejaca warstwe.
    Watpie by twoim ' kumplom' chcialo sie to sprawdzic. Rozebranie klawiatury i wymontowanie touchPad'a to nie kwestia 5 minut.
    A byc moze wystarczylo dobrze wyczyszcic...