Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usterka pompy wtryskowej 2.5 TDI volvo 850 -elektroniczna?

dymek60 26 Wrz 2009 11:21 4719 2
  • #1 26 Wrz 2009 11:21
    dymek60
    Poziom 2  

Witam
    Moze będzie ktoś w stanie mi pomóc.
    czytałem na formu elektroda.pl podobny temat i pomysłów na naprawienie usterki było mnóstwo. Chciałbym przedstawic mój problem z pompą wtryskową 2.5 tdi volvo 850 rocznik `96 . Auto jeździ -czasami, nie raz przez kilka dni, do momentu zapalenia się check i po chwili zgrzytanie tak jakby co sie przestawiło w pompie.samochód gaśnie i nie można go odpalic. trzeba poczekac kilka minut i autko odpala, przy czym strasznie kopci spalinami. I tak sie dzieje w kółko. W "servisie " chłopaki stwierdzili że to pompa i nalezy ja zregenerowac.Juz kilku mechaników ustawiało kąt wtrysku i nic to nie pomaga. W poprzedim roku zmieniał mi mechanik dawkę paliwa bo ciężko się uruchamiał slinik, zimą było ok na wiosne znów zmieniał dawkę. Mogło to byc objawem ze z pompą cos sie działo nie tak???? Moze to elektronika, jakis czujnik zmienia nastawy:?: Z tego co mi powiedzieli był jakis błąd czujnika temperatury i błedy związane z pompą wtryskową. Bardzo bym prosił o pomoc jesli ktos spotkał sie juz z tym problem lub ma wiedze na ten temat. Chciałbym się upewnic czy to napewno problem samej pompy. POZDRAWIAM

0 2
  • #2 26 Wrz 2009 21:31
    wloc
    Spec od samochodów

Kolego podjedż do kogoś kto konkretnie zdjagnozuje to autko bo narazie to nic konkretnego nie napisałeś

1
  • Pomocny post
    #3 27 Wrz 2009 11:42
    niuniu36

Poziom 27  

Witam najpierw diagnostyka,potem pomoc
    jak wygląda kąt wtrysku i czy się zmienia zależnie od obrotów silnika,i jaka dawka paliwa,

0