Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiując muzyke z płyty zacina się muzyka

LysyOsw 26 Wrz 2009 13:14 1401 6
  • #1 26 Wrz 2009 13:14
    LysyOsw
    Poziom 26  

Witam

mam taki problem, kopiując muzyke z płyt, zacina mi sie muzyka no i muzyka z youtube też sie zacina wtedy... Po skopiowaniu jest wszystko ok... Sprawdzałem kanały podstawowe i rozszerzone w menedzerze urzadzen i mam wszedzie DMA, nie mam żadnych zworek na dysku ani na dvd, czy mam je zalozyc, i jak ustawić? Mam dysk wd 320gb pod sata2 i nagrywarke lg.

0 6
  • #2 26 Wrz 2009 15:21
    Lilith_100
    Poziom 25  

Ja bym powiedziała że ci procek nie wyrabia :) a przynajmniej tak się działo u mnie jak miałam 486 :D
    Zmień priorytet albo odtwarzaniu muzyki albo zgrywaniu.

0
  • #3 26 Wrz 2009 15:54
    LysyOsw
    Poziom 26  

A ja bym powiedział że procesor to Intel Core Quad czterordzeniowy i chyba taki sprzęt powinien poradzić sobie z odtwarzaniem muzyki i kopiowaniem danych z napędu dvd?

0
  • #4 27 Wrz 2009 07:19
    Lilith_100
    Poziom 25  

A gdzie jest napisane jaki masz procek?
    Wróżki strajkują kolego ;)
    Jedynie po tym, że napisałeś SATA2 można wnioskować że komp jest dobry, ale to do Ciebie należy podanie informacji, nie do nas zgadywanie.

0
  • #5 27 Wrz 2009 13:24
    LysyOsw
    Poziom 26  

Zasilacz Chieftec 450wat prawie nowy, płyta gigabyte p43-es3g, procesor QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2133 MHz (8 x 267), dysk wd 3200AAKS, GeForce 9600 GT green edition, ram 2*1GB cały czas coś jest nie tak, jak haczy przy nagrywaniu (usunąłem kanały podstawowe i rozszerzone w menedrzeze i zainstalowalem od nowa) i działa - w sumie dziwne 2 dni temu bylo dobrze i nagle zaczal mulic przy kopiowaniu - teraz jest ok... Ale teraz zauważyłem że coś jest nie tak cały czas, procesor jest czasem bardzo obciążony - dzisiaj do 100% podszedł jak mialem wlaczoną aby jetAudio i gg i wysyłałem plik, i sobie zamuli, zakładka health z hd tune nie wygląda ciekawie jakieś zakłócenia na kanale RMA i niewiem jak to zdiagnozować... Chciałem sobie sprawdzić ram Gold Memory ale nie umiem bo nie mam fdd :( Nagralłem na płyte ale mi to nie działa - podejrzewam że źle nagrałem, coś jest źle i nie wiem co ...

Dodano po 54 [minuty]:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cfcfd161f308988.html mam teraz włożoną 1 kość RAm, ściągnąłem memtest86 i takie coś ... Strasznie zamulił chyba z 4 min mi zajelo zrobienie screena ... RAM uszkodozny? Czy jeszcze go jakoś sprawdzić ??

0
  • #6 27 Wrz 2009 13:57
    Alchemik2600
    Poziom 21  

Poszukaj na necie płyt Hirenso-podobnych. Wtedy FDD Ci nie będzie potrzebne, a przetestujesz RAM z poziomu przedWindowsowego ;)

Swoją drogą - czysto masz w tym kompie? Kiedyś znajoma miała podobne cuda (wszystko zaczęło się zacinać, nawet włączenie Firefoxa czy nagranie płyty było kłopotliwe) - w końcu zdarła grubą warstwę kurzu z płyty głównej, itd. - a śmigało aż miło :P

0
  • #7 27 Wrz 2009 14:07
    LysyOsw
    Poziom 26  

W kompie czyściutko, nowa płyta ma może z 2tyg i grafika, procek wyminiony 3 dni temu z core 2 duo na wlasnie w/w quad i nawet nowy radiator z chlodzeniem na cpu ;p wszystko świeże :D hmm jak, sorka ale nigdy nie testowałem ramu inaczje niz przez memory test :P

0