Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo n200 - uruchomiłem lenovo care i nie umiem wyjść

tpitek 26 Wrz 2009 14:32 3056 4
  • #1 26 Wrz 2009 14:32
    tpitek
    Poziom 9  

Mam problem z systemem (Vista) w Lenovo N200. Po ciągłych problemach z brakiem pamięci i bardzo wolną pracą postanowilem wgrać na nowo system. Wcisnąłem przycisk "lenovo care" i uruchomiłem chyba recovery overviewwybierająć pliki które chcę uratować. po ponad godzinie mielenia wyskoczyło "press ctrl alt del" i pojawiła sie aplikacja Rescue and Recovery z której nie umiem wyjść. Proszę o wskazówki co i jak robić dalej by uruchomić normalnie komputer nie tracąc przy tym plików na któych mi zależy. Chyba nie muszę już dodawać że jestem kompletnie zielony w temacie. Pomóżcie proszę.

0 4
  • #2 26 Wrz 2009 15:11
    jarski185
    Poziom 10  

no ale nie masz tam zadnych dostepnych opcji? daj jakies zdjecie tego czy cos....

0
  • #3 26 Wrz 2009 15:56
    tpitek
    Poziom 9  

Niestety w tej chwili nie mam możliwości zrobienia fotki ale znalazłem w sieci taki sam ekran powitalny jaki mi się pojawił: https://obrazki.elektroda.pl/59_1253970866.jpg
    oczywiście po wybraniu "continue" mniejsze okienko znika. Próbowałem różnych opcji które są wyświetlone, po dokończeniu wybranego zadania np. Restore your system - pojawia się komunikat w "dosie" BOOTMGR compresed" press ctrl alt del

0
  • #5 26 Wrz 2009 17:24
    tpitek
    Poziom 9  

zrobiłem wszystko wg wskazówek, lecz niestety po włączeniu trybu awaryjnego z obsługą sieci wróciłem do tego samego - Rescue and Recovery - z tym że na dole w rogach mam napis tryb awaryjny

0