Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płaszcz wodny a piec elektryczny, jak podłączyć?

26 Wrz 2009 17:13 3739 6
  • Poziom 9  
    witam wszystkich,czy moze ktos mi pomoc w temacie podlaczenia kominka(kozy z plaszczem wodnym)razem z piecem elekt.Posiadam aktualnie piec KOSPEL EPCOII 8KW,sterowany regulatorem pokojowym EUROSTER 2000,chce wpiąc do tego koze z plaszczem14kw,wiem ze bede potrzebowal wymiennik z pompami i jakis sterownik do tego wszystkiego.Moje pytania brzmią:1)jakie komplety wymienników z pompami i jakie sterowniki sa polecane i sprawdzone,2)jak to wszystko zgrac aby piec mogl sie wlaczac kiedy nie bede palil w kozie i wylaczac kiedy napale,3)czy moge naczynie zbiorcze podlaczyc wpinajac sie na gorze do instalacji CO,wyprowadzajac je oczywiscie wyzej,czy musi isc osobna rura od plaszcza wodnego na 2 pietro do naczynia?(bylby to teraz dla mnie problem)
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    tak,piec elektrtryczny chodzi w ukladzie zamknietym,ze zbiornikiem przeponowym.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    dziekuje slicznie za wskazowki,mysle ze pytan bede mial jeszcze mnostwo w miare zaglebiania sie w temat,a jeszcze jedno czy do naczynia musi byc doprowadzona biezaca zimna woda czy nie jest to konieczne?