Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault megane clasicc 1997r światła stop nie działają

młody88 26 Sep 2009 18:19 6672 8
    młody88
    Level 19  
    Witam. Proszę o pomoc. W moim renault megane nie działają w ogóle światła stop, żarowki, automat i bezpieczniki są ok. Gdzie szukać problemu.?? Gdyby ktoś miał schemat instalacji elektrycznej w tym aucie byłbym bardzo wdzięczny, z góry dzięki
    balonika3
    Level 36  
    Tam nie ma żadnej filozofii. Na bezp. F31 jest napięcie? A dalej na wyłączniku przy pedale? Sprawdź żaróweczką.
    młody88
    Level 19  
    nie ma prądu ani przy pedale ani na bezpieczniku, nie wiem co jest grane tym bardziej że trzy dni temu kupiłem to auto i nie zwróciłem odrazu uwagi na światła stop

Dodano po 1 [minuty]:

bardzo proszę o jakiś schemat, lub rady
    balonika3
    Level 36  
    Dziwne, bo ten bezp. zasila parę innych rzeczy. Wszystkie kontrolki działają? Np. przy otwarciu drzwi?
    młody88
    Level 19  
    byłem właśnie w garażu upewnić się, masz racje ten bezpiecznik zasila też inne rzeczy np tablice rozdzielczą, ale na 100% na pedale nie ma bo rozpinałem ta kostke przy pedale i nie ma tam prądu
    balonika3
    Level 36  
    To wypalone złącze w puszce bezp. może być. Tam szukaj.
    młody88
    Level 19  
    ale gdyby było wypalone złącze to chyba nie działały by inne rzeczy zasilane przez ten bezpiecznik, a np z tablicą rozdzielczą jest wszystko ok
    balonika3
    Level 36  
    Odkręć puszkę, zdejmuj kostki i oglądaj styki. Szukaj żółtego kabla (jest kilka).