Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do TV Philips- model nieznany

26 Wrz 2009 19:13 4041 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam starszy telewizor Philipsa i padł mi jakiś czas temu oryginalny pilot. Dokupywałem już 3 razy zamiennik i za każdym razem szybko padał. Chciałem kupić jakiś lepszy pilot uniwersalny Philipsa ale żeby działał muszę mieć działający pilot oryginał lub zamiennik (którego nie mam). Gdzie mogę kupić oryginalny pilot do tego telewizora lub jakiś uniwersalny który będzie dobrze działał. Poniżej zamieszczam zdjęcia telewizora i pilota. Nie wiem jaki to model bo z tyłu odkleiła się etykieta. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na konfiguracje pilota uniwersalnego bez pilota oryginalnego proszę o pomoc.

Pilot do TV Philips- model nieznany Pilot do TV Philips- model nieznany
  • Spec od sprzętu Unitra
    Pisze Ci na pilocie jak byk! RC7507
    Na allegro po 8zł plus wysyłka. Poszukaj oryginała Pholipsa ale wtedy zapłacisz za niego z 80zł.
  • Poziom 11  
    nie chce tej chińskiej podróbki z allegro bo już 3 takie kupiłem przez ostatnie kilka miesięcy. Czy istnieje ustawienie pilota uniwersalnego (np philips) bez użycia pilota oryginalnego lub zamiennika
  • Spec od sprzętu Unitra
    To Ci napisałem że można kupić na pewno oryginał tylko trzeba poszukać ale cena nie będzie 8zł tylko dużo wyższa. Z uniwersalnymi to różnie bywa. Najlepiej kupić pilot 1:1

https://ssl.north.pl/karta/rc7507-482221821249-pilot,489936.html masz tu, to już nie podróbka za odpowiednią cenę i sam pomyśl czy nie warto kupić trzech chińskich za jednym zamachem.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Chcesz dobry? Zobacz Ten
  • Poziom 11  
    A czy trzeba go jakoś specjalnie konfigurować. nie mam ani orginalnego pilota ani zamiennika.
  • Poziom 28  
    Najmniej skomplikowanym rozwiązaniem jest pilot zamienny ( tzw. 1:1 ) np. COM3129 , Amadeus rIR9710 . Jakość jest bardzo dobra . Po prostu wkładasz baterie i działa.