Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo lanos se alarm

command-com 26 Wrz 2009 20:03 2414 7
  • #1 26 Wrz 2009 20:03
    command-com
    Poziom 8  

Witam mam pytanie posiadam lanosa z alarmem firmy (code alarm) panther PSV-2 elite series 1500 Słyszałem że w tym alarmie jest możliwość zdalnego otwierania pokrywy bagażnika nie wiem na ile to prawda ale fajnie by było wiedzieć jak to zrobić.Autko posiada centralny zamek na pilocie mam dwa przyciski do uruchamiania alarmu i jego wyłączania czy te przyciski mają jeszcze jakieś ukryte funkcje nie wiem? A chętni bym się dowiedział morze ktoś już przerabiał ten temat i wie o co chodzi był bym bardzo wdzięczny za informacje. [/GVideo]

0 7
  • #2 26 Wrz 2009 20:22
    robokop
    Moderator Samochody

Zdalne otwieranie pokrywy bagażnika? To znaczy co ? Sama ma się unosić po naciśnięciu pilota?

Ponadto proszę poprawić tytuł wątka - używanie Capslock jest zabronione.

0
  • #3 26 Wrz 2009 20:30
    command-com
    Poziom 8  

Pokrywa uchyla się gdy otwieram ją dźwignią wewnątrz samochodu lub kluczem z zewnątrz ale słyszałem że lanosy z alarmem tego producenta mają jeszcze możliwość otwierania pokrywy zdalnie pilotem tylko cały sęk w tym jak to zrobić i czy wogule jest to możliwe.

0
  • Pomocny post
    #4 26 Wrz 2009 20:39
    robokop
    Moderator Samochody

Kwestia dobrania siłownika który będzie miał tyle uciągu żeby pokonać opór sprężyny zamka - raczej trudno wykonalne, nawet jeśli centralka alarmu ma taką opcję.

0
  • #6 26 Wrz 2009 21:56
    command-com
    Poziom 8  

Nazwa się zgadza morze historyjki o zdalnie otwieranym bagażniku w lanosie to brednie chyba że ktoś bawił się w jakieś patenty trudno zawsze pozostaje niezastąpiony kluczyk wielkie dzięki za pomoc.

0
  • #7 27 Wrz 2009 09:58
    maxi321
    Poziom 11  

command-com napisał:
    ...historyjki o zdalnie otwieranym bagażniku w lanosie to brednie...

Żadne brednie.
    Jakiś czas miałem takie coś(Lanos sedan)sprawne.Niestety coś się spitoliło i już nie działa,a jakoś brak mi czasu(a może i wiedzy),żeby się za to zabrać.
    Alarm w moim"lanim"to "QX 05".
    Sorry za OT

0
  • #8 28 Mar 2011 20:38
    Markov65
    Poziom 11  

command-com napisał:
    Nazwa się zgadza morze historyjki o zdalnie otwieranym bagażniku w lanosie to brednie chyba że ktoś bawił się w jakieś patenty trudno zawsze pozostaje niezastąpiony kluczyk wielkie dzięki za pomoc.

Wpis sprzed roku - ale wiem dużo o tych alarmach (pracowałem u importera tych alarmów. Co potrzeba pisać PW. Pozdrawiam

Alarm ten ma drugi kanał (beżowy cienki przewód) aktywowany przez przytrzymanie przycisku wyłączającego. W Nexii wystarczyło się wpiąć w istniejącą instalacje, w Lanosie trzeba użyć siłownika do otwierania klapy. Miałem to zrobione w PF125p i w Nissanie Laurelu na zwykłym 6kg siłowniku plus sprężyna powracająca.

0