Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5200- szybko rozładowuje baterię.

27 Wrz 2009 08:21 1606 2
  • Poziom 9  
    witam problem jak w temacie, otrzymałem ten telefon jako uszkodozny wstawiłem włącznik itd po jakimś czasie zobaczyłem że telefon rozładowuje baterie po 12godzinach jest pust. Proszę mi powiedziec co to może być. Jakiś obytek? poproszę o jakąś solucje co mozan by zrobnić lub gdzie ten prąd mógłby znikać pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Witam, sprawdź na innej baterii najpierw jak nadal to samo to podłącz telefon pod zasilacz i zobacz jaki pobór prądu ponieważ wszystko wskazuje na zwarcie nie ma na to gotowej solucji obejrzyj dobrze płytę i poszukaj śladów zalania itp. a może zrobiłeś przez przypadek jakieś zwarcie przy montażu włącznika.
  • Poziom 9  
    Bateria włożona jest inna i efekt jest ten sam. co do włącznika zrobiony cross bo pole było wyrwane. Nigdzie sie nic nei styka. Widziałem jakieś grzebanie wcześniejsze. wygrzałem przed chwilą płytę(moze i nic nie da ale zobaczę) wydaje mi się ze od pierwszej sygnalizacjii pustej baterii do wyłacznia teelfonu powinno upłynać jakies 5godzin nawet wiecej, tu jest tak że piknie 2-3 razy w przeciagu 30minut po czym 3 razy komęda i po baterii. Nie mam doswiedczenia w naprawie 5200 bo moim Konikiem jest 6310i, a tam takiego problemu nie miałem nigdy.