Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Media-tech hinton- przerywająca klawiatura

Jarus13 27 Wrz 2009 17:13 1382 6
  • #1 27 Wrz 2009 17:13
    Jarus13
    Poziom 12  

Witam
    Mam problem z zestawem bezprzewodowym Media-tech Hinton.
    Otóż co jakiś czas przestaje działać część klawiszy, a najczęściej klawisze numeryczne 1-4 i 7-0 co jest czasami uciążliwe. Jako pierwsze pomyślałem że już słabe baterie. Wymieniłem baterie na nowe i problem jest dalej. Myślę sobie że może za daleko od nadajnika. Podczepiłem nadajnik pod blatem gdzie leży klawiatura i mysz. Cały czas co jakiś czas przestaje działać i nie wiadomo kiedy zaczyna znów działać. Sterowniki można wykluczyć ponieważ jest to zestaw plug&play więc nie mam dołączonych sterowników. By wykluczyć winę komputera testowałem na 2 komputerach, na jednym XP na drugim vista. Wszędzie to samo. Czy może ktoś wie co może być przyczyną?

0 6
  • #2 27 Wrz 2009 18:50
    astroth
    Poziom 18  

Klawisze numeryczne 1-4 i 7-0 "leżą" w jednej linii pionowej stawiam na zanieczyszczoną klawiaturę.Proponuję najpierw rozkręcić i wyczyścić klawiaturę.

0
  • #3 28 Wrz 2009 11:34
    Jarus13
    Poziom 12  

Zapomniałem dodać że klawiatura ma około tygodnia. Została kupiona w sklepie fabrycznie zapakowana. Więc nie ma zabrudzenia. I jestem pewien że nic nie zostało na nią wylane.

0
  • #5 28 Wrz 2009 19:39
    Jarus13
    Poziom 12  

Mam dość daleko do sklepu, gdzie kupiłem klawiaturę. Czy bez reklamacji się nie obędzie?

0
  • #7 02 Paź 2009 15:27
    Jarus13
    Poziom 12  

No to wolą nie ryzykować. Lepiej już pojechać i oddać ją na gwarancję. Dzięki

0
  Szukaj w 5mln produktów