Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kupić pralkę w granicach 1500 - 2000zl?

27 Wrz 2009 18:10 4360 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Właśnie mam zamiar kupić pralkę i nie mam pojęcia jaką firmę, ani jaki model wybrać. Temat podpięty czytałem, jednak nie bardzo mi to rozjaśniło sprawę, zbyt dużo różnych opinii. Dlatego postanowiłem założyć ten temat.

Mam coś koło 1700 zł z tym że, jest to dosyć elastyczna sprawa, jeśli znajdzie się coś korzystnego mógłbym dołożyć albo zdecydować się na tańszą opcję.

Jeśli chodzi o cechy pożądane to:
    - min. 1000 obr/min
    - regulacja prędkości wirowania
    - dobór wody do ilości załadunku
    - program szybkiego prania z wysoką efektywnością.
    - załadunek min. 5kg
    - ogólna wygoda użytkowania.

Prosiłbym o jakieś propozycje.
  • Poziom 2  
    6 tygodni temu kupiłem AEG Electrolux model LAVAMAT 72850A. Ładowana od frontu, max . prędkość wirowania 1200 obr/min., max. ładunek 7kg, cicha, trwały silnik asynchroniczny regulowany falownikiem, oszczędnie korzysta z wody i energii elektrycznej. Sprawdź zresztą parametry, opinie i ceny w sieci-cena z podanego przedziału.
  • Poziom 2  
    A jak wygląda efektywność w programie szybkiego prania?
  • Poziom 11  
    Proponowałbym coś z LG Direct Drive.
  • Poziom 2  
    LG Direct Drive WD 12391 TDK będzie dobrym wyborem? Czy raczej ten AEG?
  • Poziom 11  
    ja bym się podłączył pod temat co sądzicie o pralkach samsung najnowsze modele np. samsung wf8604sea
  • Poziom 11  
    zmk napisał:
    LG Direct Drive WD 12391 TDK będzie dobrym wyborem? Czy raczej ten AEG?

Tak to dobry wybór.

Kazik golden-hand napisał:
    ja bym się podłączył pod temat co sądzicie o pralkach samsung najnowsze modele np. samsung wf8604sea

Od poczatku września mam WF8602NGW z tej serii i powiem tak - jestem póki co bardzo zadowolony. Ubrania uprane, prosta w obsłudze i nie sprawiająca kłopotów. No ale mam ją krótko więc ciężko powiedzieć coś więcej na temat żywotności czy trwałości.

Jedno jest pewne - wiele osób narzekało na poprzednie modele (tłukące bębny od nowości itd.) - tu tego nie ma. Co więcej - i jest to IMHO sprytny myk - ma bardzo ciekawie wyprofilowany kołnierz. Ma on taką przestrzeń, do której wpadają wszelkiego rodzaju odpadki, grubsze śmieci, sierść i włosy. Bardzo prosta konstrukcja a bardzo pomaga i ułatwia oczyszczanie z resztek.