Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reno Megan 1.5 dci regulator ciśnienia paliwa

27 Wrz 2009 21:14 18483 7
  • Poziom 23  
    Witam
    Mam problem z Renaut Megan 1.5 dci rok 2004, samochód nie zapala i nie kręci rozrusznik. Po podłączeniu RenoCplia wychodzi błąd regulatora ciśnienia paliwa na pompie i na wyświetlaczu licznika jest błąd wtrysku. Po wymianie na nowy oryginalny Reno regulator samochód też nie odpala, na wtyczce do regulatora jest napięcie 12V. Mam pytanie jaką powinien mieć rezystancje regulator bo może nowy jest wadliwy. Gdy odpinam wtyczkę od regulatora i podpinam miernik do wtyczki gaśnie napis na liczniku błąd wtrysku i rozrusznik kręci.
  • Poziom 31  
    Clip pisze o obwodzie sterującym niskiego ciśnienia . Czy aby na pewno to regulator(on działa na wysokim). A przycisk instrukcja naprawy nic nie podpowiada ?
  • Poziom 28  
    mam pytanie najpierw do kolegi cóż wspólnego z rozrusznikiem ma regulator pilwa?
    Przecież nawet jak regulator ciśnienia paliwa byłby uszkodzony to rozrusznik wystawia ja tu miałem take renault u siebie wyciągłem mu pompe paliwa wraz ze zbiornikiem i tylko błędy wyłapał ale rozrusznik chodził czemu tobie nie chodzi?
  • Poziom 23  
    Jeszcze jedno na listwie clip pokazuje tylko 1 bar ciśnienia. Podpowiedź w programie naprawy nie działa, błąd z regulatorem pokazuje się gdy jest wtyczka podłączona, gdy miernik podłączam do wtyczki z zasilającej błędu już niema i gaśnie na wyświetlaczu komenda o błędzie wtrysku.
    Co do rozrusznika system chyba nie pozwala zakręcić rozrusznikiem gdy jest awaria, bo jak niema błędu rozrusznik kręci.
  • Poziom 28  
    nie zakręcisz również rozrusznikiem jak nie widzi karty badz klucza błedu nie zgłasza tylko immo kontrolka mruga i co ?

Dodano po 9 [minuty]:

no to dobrze zgłasza ci błąd jak jest wpięty czujnik i nie kręci rozrusznikiem a jak odepniesz wtyczkę i nie zgłasza błędu wystawia rozrusznik czy nie?

Dodano po 2 [minuty]:

aha daj jakieś nr tego orginalnego regulator i tego dokupinoego przez ciebie popatrze za tym u siebie .
  • Poziom 20  
    może pomoże.
    oczywiście w tabeli jest błąd-regulator przepływu zasilany jest nap.12V z modułu zabezpieczeń w komorze silnika
  • Poziom 19  
    Brak zasilania na regulatorze pompy delphi powoduje ze pompa tłoczy pełnym wydatkiem ( ciśnieniem). Zawór jest na niskim ciśnieniu (między pompką zasilającą a głowicą wysokiego ciśnienia)