Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b6 odciecie zaplonu

27 Wrz 2009 21:25 5315 7
  • Poziom 2  
    Mam pytanie odnoscie odciecia zaplonu.Jak mozna to zrobic najprosciej czyli przeciac kabel wlacznik schowany gdzies tam i to wszystko nie chce sie bawic w moduly uklady itd bo jak cos nawali to sam pozniej nie odpale.prosze o pomoc
  • Poziom 20  
    Jak się nie znasz to idź do elektryka samochodowego i masz pewność że nic nie zostanie zepsute. To nie tak łatwo powiedzieć co rozciąć itp. Jaki masz silnik, czy masz gaz itp. W każdej sytuacji i tak można rozciąć rozrusznik.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    W dieslu - przetnij 2,5 mm2 CZERWONO/ZIELONY przewód na pozycji nr 32 złącza skrzynki bezpiecznikowej - nie zapali.
  • Poziom 2  
    dziekuje za odpowiedz.Mam pytanie od czego jest ten kabel i po przecieciu go wyskakuja jakies bledy w komputerze pokladowym?pozdr.
  • Poziom 15  
    podaje link do rozpiski pinów: >>click

Moderowany przez norbert.s.:

Ostrzeżenie za post nic nie wnoszący do dyskusji - A4 B6 to okolice 2001 roku.

• Poziom 17  
    Kolego freddd,obudź się.
  • Poziom 2  
    Mm pytanie czy wie ktos od czego jest przwod 2,5 mm2 CZERWONO/ZIELONY przewód na pozycji nr 32 złącza skrzynki bezpiecznikowej tak jak napisal mi CameR??i czy po zamontowaniu wylacznika bedzie wyskakiwal mi blad??
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Przewód ten w dieslu to elektrozawór pompy paliwa :)