Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP 4600 a gruby papier .

Paweł1000 28 Sep 2009 11:10 4281 6
    Paweł1000
    Level 26  
    Czy może któryś z użytkowników drukarki HP 4600 lub 4650 może się podzielić informacjami na temat wydruków na grubym papierze, chodzi mi o papiery o gramaturze 300 i więcej i o papiery z fakturką.
    Paweł1000
    Level 26  
    Naprawdę nikt nie próbował drukować na grubym papierze?
    Awdeg
    Level 26  
    Ja próbowałem na CLJ 4650 wydrukować wizytówki na ciężkim papierze z fakturą i klapa,natomiast CLJ 4550 drukuje bez problemów,toner nic nie schodzi bardzo dobrze kryje papier wizytówkowy
    Paweł1000
    Level 26  
    Dzięki bardzo za odpowiedź, w takim razie nie kupię HP 4650, co do 4550 to mam takie ale już jakość nie wystarcza, trzeba na coś zamienić.
    Awdeg
    Level 26  
    Ja mam takie drukarki i nie wiodzę różnicy w jakości wydruków drukując ulotki,wizytówki,materiały reklamowe.Warunkiem nie wyeksplatowane materiały eksplatacyjne zwłaszcza bęben i transfer.
    Paweł1000
    Level 26  
    Czyli na HP 4650 da się robić wizytówki na gładkim ciężkim papierze? Na Elfenbensach (z fakturką) nie utrwali, czy utrwali pod warunkiem że materiały eksloatacyjne będą w dobrym stanie.
    Awdeg
    Level 26  
    Ja pisałom o 4550 trzymam je bo matriały są za grosze i nie widzę realnie różnicy w druku grafik,ulotek w stosunku do 4650,a na papierze z fakturą drukują bez problemów i toner bardzo dobrze się trzyma