Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

n95 uszkodzony przycisk aparatu, wyrwany pin- jak obejść?

28 Wrz 2009 21:12 3349 6
  • Poziom 12  
    Witam. Jak można obejść wyrwany środkowy pin przycisku od aparatu w nokii n95?
  • Poziom 29  
    Schemat prawdę Ci powie ;)
    Masz zaznaczone "tak na odwal się- sorka" linie pad 2 i 3 (albo lut na emifa, albo na klawiaturę

• Poziom 11  
    Witam wybaczcie za odgrzebanie tematu. Pad nr1 bo ten mam wyrwany gdzie przylutować ?
  • Poziom 21  
    Witam, czy kolega Bastlomiej nie widzi wycinka ze schematu i linii zaznaczonych we wcześniejszym poscie?
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc w obejściu pinu nr 1. Mam wyrwane wszystkie 3 te dwa które są wyżej zaznaczone to rozumiem że można obejść do klawiszy natomiast co na schemacie oznacza "1" do którego idzie pin nr 1. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję. Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Lutowanie pod emifa musi być czasochłonne i troche ciężkie. Podaje rysunek z moich obejść i chyba trochę łatwiej;p Pin 1 i 3 ;) drugi macie już,;)
  • Poziom 2  
    WITAM,
    Przepraszam za odgrzewkę tematu, ale mam podobny problem.
    W związku z uszkodzynym miernikiem nie jestem w stanie sprawdzić, którego przejścia nie mam, a zalezy mi bardzo na czasie by to naprawić.
    Jak wciskam przycisk aparatu, to autofocus zaskakuje, aparat łapie ostrość ale mocniejsze wciśnięcie przycisku niestety nie powoduje tego, aby zdjęcie zostało zrobione. Czy może ktoś wrzucić szybkie foto płyty z takim obejściem? Lub podpowiedzieć, które obejście mam użyć? Poza tym, sądząc po schemacie, czy muszę wlutować się we wszystkie przyciski klawiatury? Czy tylko w wybrany?
    Z góry dziękuję za odpowiedź i będę wdzięczny jak mnie nikt nie ochrzani - i'm a new guy ;)