Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Polar PFL1019 - czy warto kupić?

karolinaaa_sz 28 Sep 2009 22:47 3512 3
Bosch
 • #1
  karolinaaa_sz
  Level 1  
  Witam. Zastanawiam się nad zakupem pralki Polar PFL1019 za 999zł. Cena jest dla mnie jak najbardziej odpowiednia lecz nie wiem czy ta firma zasługuje na zaufanie. Oglądałam również Whirlpolla AWO3313 za tą samą cenę. Która z nich jest lepsza? Sprzedawca polecał mi na pierwszym miejscu Simensa a następnie Gorenje. Proszę o radę. Z góry wielkie dzięki :)
 • Bosch
 • Bosch
 • #3
  inż81
  Level 16  
  Z pralkami Gorenje też już nie jest najlepiej. W nowych modelach często wymiana łożysk wiąże sie z wyciąganiem zbiornika co rzutuje na cenę naprawy. Z pralkami Polar, Whirlpool i Mastercok raczej dał bym sobie spokój. Proponuje firmę Bosch lub każdą inną na którą producent daje 5 lat gwarancji.
 • #4
  ~wac
  Level 20  
  Czy są jeszcze jakiekolwiek modele pralek Polar ,które mają możliwość wymiany łożysk?Mam wrażenie ,że pralki z nierozbieralnymi zespołami piorącymi mają gorszej jakości łożyskowania.Może to tylko moje spostrzeżenie chyba ,że tak naprawdę już jest.

  Moderated By mrhari:

  Myślę że temat można zamknąć. Minął ponad miesiąc od zapytania i domyślam się że autorka już jest szczęśliwą posiadaczką nowego i miejmy nadzieję odpowiednio trwałego urządzenia.