Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cinquecento 0.9 wtrysk, kat. wyp造wa paliwo ze zbiornika

29 Sep 2009 09:13 3036 9
  • Level 11  
    Witam.

Mam problem z samochodem jak w temacie, je瞠li zostanie zatankowany do pe軟a (pierwsze odbicie pistoletu) to po pewnym czasie, podczas postoju zaczyna ze zbiornika wyp造wa paliwo. Potrafi tak wyciec nawet 2 litry paliwa (zebrane do podstawionego zbiorniczka. Je瞠li zatankowany jest do po這wy, problem nie wyst瘼uje. Dodatkowo je瞠li jedzie si z otwartymi oknami zaczyna w samochodzie 鄉ierdzie paliwem. Podczas jazdy sporadycznie zapala si kontrolka wtrysku i sama ga郾ie.
    Serwis wymieni jak捷 cz窷 z przodu samochodu (ko這 takiej puszki plastikowej po lewej stronie - od strony kierowcy), ale problem powr鏂i. Prosz podpowiedzie na co zwr鏂i uwag.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprz皻owe. Zarejestruj si za darmo
  • Level 13  
    pewnie co przerdzewia這 . Jak nie rozbierzesz to si nie dowiesz . Gotowej recepty raczej nie dostaniesz
  • Level 31  
    Z tego co wiem baki w seicento lubi si uszkodzi sprawd czy nie masz baku dziurawego.
  • Moderator of Cars
    Zbiorniki w CC puszczaj na zgrzewie, ale w takim przypadku ju przy 1/2 nape軟ieniu kapie paliwo, jak cieknie dopiero gdy jest pe軟y, to albo z rury wlewu, albo z pod pokrywy p造waka i pompy paliwa
  • Level 11  
    zerolinux wrote:
    Witam.

Mam problem z samochodem jak w temacie, je瞠li zostanie zatankowany do pe軟a (pierwsze odbicie pistoletu) to po pewnym czasie, podczas postoju zaczyna ze zbiornika wyp造wa paliwo. Potrafi tak wyciec nawet 2 litry paliwa (zebrane do podstawionego zbiorniczka. Je瞠li zatankowany jest do po這wy, problem nie wyst瘼uje. Dodatkowo je瞠li jedzie si z otwartymi oknami zaczyna w samochodzie 鄉ierdzie paliwem. Podczas jazdy sporadycznie zapala si kontrolka wtrysku i sama ga郾ie.
    Serwis wymieni jak捷 cz窷 z przodu samochodu (ko這 takiej puszki plastikowej po lewej stronie - od strony kierowcy), ale problem powr鏂i. Prosz podpowiedzie na co zwr鏂i uwag.

Sprecyzuje:
    Paliwo wycieka z wlewu, jak si odkr璚i korek to wida go na samej g鏎ze pod korkiem i wycieka w takim samym wolnym tempie.
  • Level 19  
    Pewnie jest problem z odpowietrzeniem zbiornika.
  • Level 20  
    Ja stawiam na zbiornik paliwa przy zgrzewie to normalna sprawa w Cinquecento i seicento.
  • Level 14  
    tak odpowietrzenie pewnie zatkane (bak puszcza zazwyczaj na zgrzewach czyli 1/2 zbiornika)
  • Level 20  
    jezyk83 kolega zerolinux wyra幡ie napisa, cyt- je瞠li zostanie zatankowany do pe軟a (pierwsze odbicie pistoletu) to po pewnym czasie, podczas postoju zaczyna ze zbiornika wyp造wa paliwo.
  • Level 11  
    ASO Fiata oferowa這 usuni璚ie usterki za cen przekraczaj帷 warto軼 samochodu, zosta wi璚 sprzedany.
    Nowemu w豉軼icielowi to nie przeszkadza這.