Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki zestaw sprzetu AGD za max 5600zł?

29 Wrz 2009 10:16 3236 8
  • Poziom 9  
    Witam,

Bardzo prosze forumowiczow o opinie na temat wybranego sprzetu AGD.
    Zastanawiam sie nad takimi opcjami:

lodowka - Indesit BAN 10 S / Electrolux ERB29301X
    piekarnik - Mastercook MF-196 X / Electrolux EOB33100X
    plyta(indukcja) - Mastercook ID64 S / Electrolux EHD60150P
    zmywarka(45cm) - Indesit IDL 42EU / ???

Niestety ale waznym kryterium wyboru jest cena.
    Za wszystko nie chce wydac wiecej niz 5600.

pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Mam płytę indukcyjną Mastercooka ID64S od prawie dwóch lat i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć, jest na prawdę godna polecenia, pamiętać tylko trzeba, że kupując garnki trzeba mieć ze sobą magnes :-) bo nie każdy producent umieszcza na swoich produktach informację o tym, że się nadaje lub nie na płytę indukcyjną.
  • Poziom 21  
    lodowka - Electrolux ERB 29033X1 następca modelu który podałeś (około 1300)
    piekarnik - weź coś z beko za około 1100 będziesz miał fajny piekarnik, ale oba które wymieniłeś są w porządku choć mastercook nie grzeszy stylistyką a electrolux jest dużo mniej funkcjonalny.
    plyta(indukcja) - Ehd60020- electrolux którego wymieniłeś chyba ciut za drogi a mastercook to już dużo słabsza płyta, lub znowu beko bo dają 5lat gwarancji(około 1500)
    zmywarka(45cm) - Zostaje jakieś 1700 na zmywarkę więc możesz zaszaleć:)
    Pozdr.
  • Poziom 9  
    Witam,

dzieki za odpowiedzi, najbardziej mi zalezy zeby wybrac dobra plyte. Wole kupic tanszy piekarnik niz gorsza plyte.

Jakie sa roznice pomiedzy wymienionym electroluxem a mastercookiem na ktore nalezy zwrocic uwage?

Mozesz zaproponowac jakis model plyty BEKO, masz jakies wieksze doswiadzczenia z plytami tej firmy?

Dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 21  
    elektrosz napisał:
    Witam,

dzieki za odpowiedzi, najbardziej mi zalezy zeby wybrac dobra plyte. Wole kupic tanszy piekarnik niz gorsza plyte.

Jakie sa roznice pomiedzy wymienionym electroluxem a mastercookiem na ktore nalezy zwrocic uwage?

Mozesz zaproponowac jakis model plyty BEKO, masz jakies wieksze doswiadzczenia z plytami tej firmy?

Dzieki i pozdrawiam

Poczytaj trochę i zadaj konkretniejsze pytania, co do płyt beko to za googluj a na pewno znajdziesz:)
  • Poziom 9  
    Patrzac okiem laika roznice jakie znalazlem pomiedzy tymi plytami to rozne moce na pola(na najmniejsze i najwieksze).
    Dodatkowo electrolux ma pola booster a mastercook ma pola PLUS, nie wiem czy jest to tylko roznica w nazwie czy rowniez w dzialaniu?
    Oczywiscie pomijam kwestie wygladu zewnetrznego.

Znalazlem 2 plyty BEKO z czego tylko jedna ma odpowiednio duze pola - HII 64400, poza cena nic ciekawego w niej nie widze, ale jak juz wspomnialem jestem laikiem w tym temacie.

Tak wiec dyskusja ktora wybrac, jest nadal otwarta.
    Jestem w stanie zaakceptowac koszty ~2300 za plyta, jezeli bedzie tego warta.

dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Nic ciekawego bo ma te same funkcje co tamte i booster na czterech polach oraz moc 7,2 kw. Co więcej chcieć, ale jak chcesz wydać więcej to pomyśl o mastercooku albo samsungu np IDE64Z S.
  • Poziom 9  
    A ktora firma ma lepsza elektronike, gdzie poszczegolne firmy maja zaklady produkcyjne?

pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Mastercook (Fagor) to stary Wrozamet mają zakłady w Polsce, płyta ID64S ma dwa niezależne układy, prawy i lewy. Jak Ci coś padnie to wystarczy otworzyć obudowę i wymienić jeden moduł (wypięcie przewodów wymiana modułu, wpięcie przewodów) zajmuje to mniej niż 10 min. Serwis jest w każdym większym mieście, gostek przyjeżdża do Ciebie do domu i wymienia co się da, jak się nie da to zabiera ze sobą i przywozi Ci zrobione. Nie trzeba tyłka z domu ruszać.