Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hoover HVP 16 ALU komunikat "kontynuacja"

29 Wrz 2009 21:03 1477 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    Zapytanie dotyczy pralki Hoover HVP 16 ALU.
    Pralka po włączeniu pobrała wodę i zatrzymała się (nie wiem w którym momencie) i nie wiem co się stało w danej chwili.
    Obecnie pralka włącza się z komunikatem WITAJ HOOVER... i potem kolejnym komunikatem "KONTYNUACJA".
    Świeci się dioda od zamkniętej pokrywy ale można ją otworzyć.
    Moderowany przez mrhari:

Temat poprawiłem.

• Poziom 20  
    Sprawdź czy jest napięcie na środkowym i skrajnym styku blokady pokrywy.Jeśli jest, to blokada do naprawy,lub wymiany i dalej pójdzie wszystko normalnie.Gdy napięcia nie ma,to trzeba pogrzebać w module.
  • Poziom 2  
    Witam,
    Odpowiem na własne zapytanie tylko dlatego że sam nie znalazłem żadnego rozwiązania w interencie. Może komuś się przyda ta informacja zanim kupi nowy moduł czy blokadę lub zadzwoni po serwis ;).
    A więc okazało się, że sprzęt technicznie jest w 100% sprawny.
    Wystarczyło wyjąć wtyczki dochodzące do przedniego panelu sterujacego, odpowiadającego za sterowanie przyciskami umieszczonymi z przodu pralki i włożyć je z powrotem.
    Sorki ale musze to napisać :) - Serwis był u mnie aż 6 razy! wymieniono blokadę na inną, zwarto blokadę na krótko, zamieniono moduł na inny a stary poddano badaniom (był sprawny), zamówiono blokadę oryginalną, przeprowadzono inne testy, wykonano szereg telefonów. Cała operacja kosztowała mnie 150 zł :).