Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tani sposób na wykopanie stawu

willy1986 06 Feb 2010 07:27 78989 65
    willy1986
    Level 12  
    faktycznie bedzie to ze zrywami. Myśle, ze taka skrzynia wytrzyma kilkaset cykli bo tyle bedzie mi potrzeba, jezeli uszkodze zaloze druga, cos udoskonale:) co do grubych odlewów ciągnika to on musi w swoim życiu przepracowac tych motogodzin, ale ich grubość bierze się z potężnych momentów skręcających pewnie rzedu kilkunastu tysiecy Nm bo przecież trzeba napędzić koła o wielkiej średnicy, stąd przekroje elementów muszą być duże.
    forestx
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Ja na początek radzę zająć się formalnościami.
    Trwa to rok :twisted: o ile będzie nie będzie problemu np. po stronie sąsiada, który stwierdzi, że przez taki staw mu telewizor nie będzie nosił jajek, albo kury będą miały zły obraz.
    A przez ten rok zrób sobie 20 kursów dziennie z taczką (do metra możesz ryć bez zezwoleń) - będzie to połowa ziemi do wywiezienia :twisted:
    J. Kleban
    Level 25  
    forestx wrote:
    Ja na początek radzę zająć się formalnościami.
    Trwa to rok :twisted: o ile będzie nie będzie problemu np. po stronie sąsiada, który stwierdzi, że przez taki staw mu telewizor nie będzie nosił jajek, albo kury będą miały zły obraz.
    A przez ten rok zrób sobie 20 kursów dziennie z taczką (do metra możesz ryć bez zezwoleń) - będzie to połowa ziemi do wywiezienia :twisted:

Jesli sasiedzi daleko to moglbys troche obnizyc teren, a wtedy gdy woda zacznie sie zbierac, zaczac zalatwiac formalnosci.Oczywiscie posiac troche trawy.
    Latwiej bedzie z pozwoleniem gdy teren bedzie podmokly z duzymi kaluzami.:-)
    willy1986
    Level 12  
    Panowie poki co to roztopy i choooolernie duzo wody juz w tej chwili stoi. Zeby temat nie byl goloslowny jak tu kiedys kolega jakis napisal to pierwsza moja praca to zrobienie ogrodzenia potem zabieram sie do sedna sprawy
    J. Kleban
    Level 25  
    Powodzenia !
    Jak skonczysz zapros nas na ryby.:-)