Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vintron vt-868dvd z gps

Amigo200 29 Sep 2009 23:01 774 0
    Amigo200
    Level 10  
    Witam

Stałem sie posiadaczem Stacji multimedialnej mało znanej lub wogole nie znanej firmy VINTRON VT- 868 DVD stacja jest uzywana ale sprawuje sie przyzwoicie i jest urzadzeniem przejsciowym kupilem je glownie z powodu ceny i mozliwosci obsługi GPS ma w sobie opcje GPS ale nie wiem czy posiada w sobie moduł GPS czy trzeba go podlaczyc w schemacie radia sa 3 przewody wej chinch GPS left i right oraz GPS CVBS In tam gdzie podlaczalem radio w zasadzie nie wiedzieli o co z tym chodzi gdyz 1 x sie spotkali z czyms takim a w instrukcji nic nie jest napisane wiecej o uzytkowaniu nawigacji w tym radiu prucz tego ze jest mozliwosc jej obsługi.

Moje pytanie jest nastepujace czy ktos z Was spotkał juz sie z takim typem przewodow GPS i co sie do niech podlacza? i czy ktos moze słyszał o tym radiu i wie gdzie moge szukac bardziej szczegułowych informacji na jego temat gdyz w internecie jest echo:( nawet na kartoniku i instrukcji oraz radiu nie ma kraju pochodzenia oraz strony producenta.

Jesli pytanie jest umieszczone w złym dziale prosze o wyrozumiałosc i przekierowanie go na odpowidni dział.

POZDRAWIAM
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo