Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z dostępem do centralki Elmeg c48.net.

30 Wrz 2009 09:34 2297 14
  • Poziom 17  
    Witam.

Dostalem mozna powiedziec w spadku centrale telefoniczna Elmeg c48.net.

Oczywiscie poprzedni uzytkownik nie pamieta hasla dostepu ani pinu do konfiguracji poprzez win-tolsa. Poprzez telefon zresetowalem ustawienia centralki ale niewiem jaki jest fabryczny uzytkownik i haslo dostepu.

Szukalem na internecie jakikolwiek informacji i nic.

Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Jeśli dobrze pamiętam to pin można było zastosować przy programowaniu z telefonu (skoro był jak twierdzisz i jest nadal to jak zrobiłeś reset centrali) oraz przy zdalnym dostępie do centrali.
    Lokalnie można łączyć się bez podawania pin kodu i z poziomu programu wykonać reset zarówno 1 jak i 2.

Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Z poziomu telefonu jest standartowy pin czyli 0000 a przed tym dwa razy ** i kod 999 on sluzy to resetu centrali . Ja poprostu nie umie sie polaczyc z centrala za pomaca win tolsa oprogramowania poprzez usb bo nalezy podac uzytkownika oraz pin czyli haslo.
    I oto wlasnie mi chodzi
    Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Czy masz to wszystko ustawione jak na załączonych obrazkach?

Problem z dostępem do centralki Elmeg c48.net.Problem z dostępem do centralki Elmeg c48.net.

i czy masz zainstalowany sterownik do USB?
  • Poziom 17  
    Witam

Mam zainstalowany sterownik usb.

Po uruchomieniu win tolsa wyskakuje mi takie cos

Problem z dostępem do centralki Elmeg c48.net.
  • Poziom 37  
    Którą wersję Win-Tools posiadasz bo w mojej nie prosi o żadne hasło czy login.
    Może masz nowszą niż ta której ja używam?
  • Poziom 17  
    Win-tools v7.60
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    No to ja korzystałem już chyba z zabytkowej bo 6.20 i dlatego jest inaczej.
    Pozostaje oczekiwać pomocy od innych kolegów lub instrukcję obsługi programu do ręki i czytać.

Pozdrawiam.

Wysłałem do ciebie coś ciekawego i jak do zwykłego elmega c48, a nie ICT powinno w zupełności wystarczyć.
  • Poziom 33  
    a co wpisujesz w urzytkowniku i hasle ...? przy pierwszej instalacji wintoolsa prosi o login i hasło i tak bedzie zawsze gdy nie zaznaczysz , że ma pamiętac .... i tak było zawsze ....
  • Poziom 37  
    oscar2000 nie w starych wersjach softu tylko pewnie w nowszych.
    W tej którą ja posiadam, a która w zupełności wystarczy do programowania c48net nie było takiej potrzeby.
  • Poziom 33  
    Jack14 napisał:
    oscar2000 nie w starych wersjach softu tylko pewnie w nowszych.
    W tej którą ja posiadam, a która w zupełności wystarczy do programowania c48net nie było takiej potrzeby.
    miałem ICT88 z softem 1.xx a wintoolsa w wersji bodajże 3.xx też wolał login i hasło po zaznaczeniu w wintoolsie juz nigdy nie pytał o te dane .... tak ja miałem przynajmniej ....
  • Poziom 37  
    wiem, że wiesz albo się domyślałem, że wiesz :D
  • Poziom 17  
    Witam.

Kolega Jack14 mial racje to byla sprawa softu.

Pozdrawiam

Zamykam Temat