Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zresetować webasto Thermo top C

30 Sep 2009 19:51 13828 6
  • Level 13  
    Czy ktoś wie jak zresetować webasto Thermo top C? Podobno po kilku nieudanych próbach uruchomienia webasto się "blokuje" lub coś w tym stylu i nie załącza pompki paliwa.
  • Level 11  
    Moje webasto thermo top z/c resetuje odłączając zasilanie na kilka sekund. W twoim powinno być podobnie
  • Level 13  
    Być może i racja bo ja zersetowałem wyjmując i wkładając kilka razy bezpiecznik, bo za 1 razem nic nie zaskoczyło.
  • Level 17  
    sprobuj wlaczyc zegarek wyciagnac bezpiecznik ( z agregatu 20A lub 25A ) i wylaczyc zegarek wlozyc bezpiecznik zalaczyc ogrzewanie ... lub jak masz blisko agregat to wyjmij i wloz kilka razy kostke z zasilania ...
  • Level 13  
    Piecyk udało mi się już zresetować tak jak pisałem. Teraz się juz tylko grzeję:)
  • Level 17  
    i pieknie :) nie ma to jak wsiasc do cieplego auta :) po dzisiejszej pogodzie to juz dziennie webasto bedzie sluzyc :)
  • Level 13  
    Dokładnie. Tym bardziej przeważyło na korzyść instalacji webasto to że mam w samochodzie instalację gazową a co za tym idzie auto na początku i tak jedzie na benzynie dopóki silnik nie złapie odpowiedniej temperatury. Teraz odpalam wcześniej webasto grzeje silnik, wsiadam do samochodu odpalam i od razu przełącza się na gaz a i w środku mam już cieplutko, do tego sądzę że tak sumując wszystko zużycie paliwa będzie mniejsze.