Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulator do Buderus FC 2520 S

zetto76 02 Paź 2009 08:42 6493 4
  • #1 02 Paź 2009 08:42
    zetto76
    Poziom 10  

Witam
    Dostałem taki piecyk Buderus FC 2520 S, jednakże jest on goły bez regulatora i jakiejkolwiek instrukcji tak więc proszę o informację:

1. Czy ten piec może chodzić tylko w samym układzie podgrzewania wody bez podłączenia CO.

2. Może ma ktoś schemat podłączeń regulatora temperatury (nie mam oryginalnego)
    jest w nim wyjście na regulator 4 przewodowy (1,2,3,4,) i 2 przewodowy (5,6) jak podłączyć przewody z 4 przewodowego (pod które styki)

3. Czy ktoś ma jakąkolwiek dokumentację do tego pieca

0 4
  • #3 11 Lis 2009 11:36
    systemgaz
    Poziom 22  

zetto76 napisał:
    Witam
    Dostałem taki piecyk Buderus FC 2520 S, jednakże jest on goły bez regulatora i jakiejkolwiek instrukcji tak więc proszę o informację:

1. Czy ten piec może chodzić tylko w samym układzie podgrzewania wody bez podłączenia CO.

jest w nim wyjście na regulator 4 przewodowy (1,2,3,4,) i 2 przewodowy (5,6) jak podłączyć przewody z 4 przewodowego (pod które styki)

Aktualnie dostępna jest bezpłatna e-Biblioteka dokumentacji pdf do oferty Buderus http://www.buddoc.mindgroup.pl/
    W przypadku wątpliwości należy kontaktować się z Autoryzowanym Partnerem Buderus: System Gaz lub innym APH Buderus z kolegi regionu. Na stronie producenta uwidocznione są firmy handlowe, inżynierskie są na zapytanie. Inne informacje na email

0
  • #4 11 Lis 2009 11:55
    wawrzeczko_t
    Specjalista - systemy grzewcze

zetto76 napisał:

Nie bardzo, ponieważ po podgrzaniu wody użytkowej w zintegrowanym podgrzewaczu 3 l następuje przełączenie zaworu 3-drogowego w kotle i naddatek ciepła z kotła "wyrzucany" jest na instalację c.o., (zabezpieczenie przed przegrzaniem kotła). Jeżeli kocioł nie będzie podłaczony do c.o. to mogą pojawiać się usterki dot. zbyt wysokiej temp. wody w kotle.

zetto76 napisał:

Masz Modulator czy energomierz Buderus ?

zetto76 napisał:

Posiadam :) Ale tylko w formie drukowanej. Instrukcja obsługi dostępna na stronie j.w.

0
  • #5 27 Lis 2009 00:11
    zetto76
    Poziom 10  

Witam
    Chciałbym podłączyć do pieca coś takiego:
    http://www...
    Tylko nie wiem pod jakie numery złącz.
    I czy NO, czy NC

Usunąłem link aukcji internetowej - regulamin
    mirrzo

0