Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota celica 1,6 r. 86 rozrząd

02 Paź 2009 14:17 2535 7
  • Poziom 2  
    Witam Posiadam toyotę celice 1,6 rocznik 1986 i chciałabym się zapytać jak ustawić w niej rozrząd?? czy ktoś z państwa mógłby mi przesłać link z jakimś schematem lub opisać jak to zrobić?
    z góry bardzo dziękuję
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuję;-) ale to jest na dwa koła a mój chłopak ma na jedno koło.
  • Poziom 21  
    w takim razie jest to inny rocznik samochodu lub był wymieniany silnik ? poniżej podaje instrukcję wymiany paska rozrządu do nowszego silnika 1,6 GSI 90-94r.
    Załączniki:
  • Poziom 2  
    Napisze tak ogólnie nie znam się na tym silniku piszę to co napisał mi chłopak. On ma silnik z jednym wałkiem rozrządu czyli 8 zaworowego.
  • Poziom 21  
    ta instrukcja którą przedstawiłem jako drugą jest do silnika z jednym wałkiem ale nowszego niech chłopak zobaczy i porówna być może będzie to ta ?
  • Poziom 2  
    hehe ciężko określić, chłopak sam by z Panem porozmawiał na ten temat na forum no ale nie ma internetu tam gdzie pracuję więc tylko będę pisać nie potrzebnie i zawracała Panu głowę odezwę się do Pana jak przyjedzie z pracy jutro. Być może jutro coś wskóracie
  • Poziom 13  
    Ale twój chłopak ma fajną dziewczynę :) Niech zobaczy czy na silniku nie ma symbolu silnika . Może pisać na pokrywie zaworów lub jakiejś osłonie silnika