Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat podłączenia i-sotec i-soamp-2

Pampus 02 Paź 2009 14:17 2522 5
  • #1 02 Paź 2009 14:17
    Pampus
    Poziom 14  

Witam, stałem się posiadaczem dwukanałowego wzmacniacza ProCar Audio GmbH i-soamp-2 (Link do niemieckiego sklepu z car audio), jednak nie bardzo wiem jak go uruchomić, ponieważ nie mogę znaleźć do niego schematu podłączenia. Z tego co znalazłem u wujka Google wynika, że jest to wzmacniacz stosowany fabrycznie w wybranych modelach aut, ale dużo więcej to o nim nie ma. Znalazłem też, że na ebayu była w sprzedaży kostka umożliwiająca podłączenie tego ustrojstwa do instalacji, jednak to co znalazłem to była usunięta już oferta archiwalna i nie dowiedziałem się zbyt wiele... Pomoże ktos? :)

0 5
  • #2 02 Paź 2009 14:20
    ajpier
    Poziom 37  

Zrób zdjęcie tylnej ścianki.

0
  • #3 02 Paź 2009 14:55
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Prawdopodobnie po drugiej stronie nie ma nic...standardowego typu Acc, Gnd, i Rem :D .
    Trzeba rozpracować to gniazdo (Molex tak się bodaj cwanie nazywa, wtyczka na szczęście łatwa do dostania).
    Znajomość elektroniki obowiązkowa, tu nie znajdziesz pomocy bo raczej jest...niemożliwa.
    Jakbyś go wysłał do mnie rozpracowałbym Ci te ustrojstwo.
    Moja jedyna rada, pomoc kumatego obdarzonego czasem :D , elektronika bo jak miałbym Ci pomóc na odległość musiałbyś mi dokładnie wytłumaczyć który pin gniazda idzie na (standardowe fragmenty typowych aplikacji) we wzmacniaczu.
    Jak do niego zajrzysz do środka napisz czy zawiera w sobie jakiś transformator ( element zawierający spore ilości drutu :D ).
    Bo może okazać się, że gra nie warta świeczki.
    Powodzenia.

0
  • #4 02 Paź 2009 15:01
    Pampus
    Poziom 14  

schemat podłączenia i-sotec i-soamp-2schemat podłączenia i-sotec i-soamp-2
    Fotka płyty mało ostra, ale widać co jest w środku. Kondensatory wszystkie to 1000uF 35V. Coś jeszcze dokładniej mam sprawdzić? Z tego co mi się wydaje, to pierwszy z lewej w górnym rzędzie to masa a drugi to zasilanie

0
  • #5 17 Paź 2009 18:33
    tomasz3377
    Poziom 1  

witam! posiadam takze wzmacniacz isotec isoamp 4 z kompletna kostka,jesli to pomoze moge wyslac zdjecie kostki z przewodami. mam pytanie jaki jest koszt takiego wzmaczniacza,bo na ebeayu jest za 268 euro,na polskiej aukcji nie moge go znalezc,dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

0
  • #6 20 Paź 2009 10:45
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na moje oko :

0