Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Isuzu Trooper 3.0tdi '99 immobiliser przestal czytac kluczyk

02 Paź 2009 14:20 2565 4
  • Poziom 9  
    Bardzo prosze o pomoc jak poradzic sobie z ponownym wprogramowaniem kluczyka do fabrycznego immobilisera Isuzu trooper 3.0 tdi '99rok. jestem u przyjaciela 2500km od domu i nie mam zabardzo jak wrocic. Rozladowaly sie akumulatory, ale po naladowaniu juz nie odpalil. Podczas proby rozruchu zaczyna migac lampka immobilizera "ANTI-THEFT" Jedynie co, to jak trysnolem autostartem to zapalil na chwile. Sprawdzilem chyba wszystkie bezpieczniki, tzn pod maska i pod kierownica i nic. Paliwo tez dochodzi.
    Bardzo dziwne ze kluczyk przestal dzialac od tak sobie.Nie wiem co dalej z tym fantem robic. A i jeszcze jedno, fabryczny pilot od central-zamka i alarmu tez przestal dzialac ! Jesli ktokolwiek ma jakies pomysly na taki problem, to bylbym wdzieczny za pomoc. Z gory dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 28  
    daj mi fotkę tego pilota powiem ci co i jak zrobić
  • Poziom 9  
    Niestety nie mam mozliwosci przekazania zdjecia do kompa, ale moge jedynie powiedziec ze pilot jest identyczny jak OPLU np. Vectra B ( trojkatna lezka z dwoma przyciskami )
    Ale mam pomysl, postaram sie znalesc zdiecie pilota w necie i dopiac je tutaj ok?
    Dzieki bardzo za zainteresowanie.

Dodano po 1 [godziny] 31 [minuty]:

Isuzu Trooper 3.0tdi '99 immobiliser przestal czytac kluczyk
  • Poziom 28  
    Posłałem ci na priva co i jak ciekaw jestem wyników
  • Poziom 11  
    Witam.
    A mógłbyś podesłać też do mnie?
    Mam podobny problem - za długo wymieniałem baterię w pilocie i - niestety - trzeba go ponownie wprogramować.
    Dodam, że chodzi mi tylko o niedziałający pilot od centralnego zamka.
    Alarm w aucie fabryczny.
    Pozdrawiam,
    GAD.