Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ktos powie mi co to za model :( viessmann

02 Paź 2009 20:19 1887 2
  • Poziom 2  
    Witam mam w domu taki regulator i nie mam instrukcji i nie znam niestety tez modelu chyba pogodowy bo na dworze jest czujka temperatury instalacja olejowa chyba z 10 lat temu rodzice montowali... w internecie nie ma opisu :( tzn szukałem po zdjeciu

moze ma ktoś instrukcje...

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam.
    To co jest widoczne na zdjęciu to tzw zdalne sterowanie w formie cokołu ściennego ze standartowym modułem obsługowym.
    Niestety montowane było do dość dużego typoszeregu starszych urządzeń grzewczych firmy Viessmann.
    Ma za zadanie sterowanie wybranym obiegiem grzewczym i ciepłą wodą użytkową.
    Instrukcja do tego jest dostępna na stronie viessmann,pl w zakładce dokumentacje.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Właśnie oglądam stronę viessmanna od tego w sumie zacząłem... ale nie mogę znaleźć tego modelu w archiwum przynajmniej żaden tak nie wygląda najbliższy temu jest trimatik ale jest ich kilka modeli... na ebay zalazłem trimatik II ale tej instrukcji nie mogę znaleźć chodzi o instrukcje tego sterownika

ponieważ chciałbym nastawić krzywe grzewcze... bo wydaje mi sie ze za dużo oleju idzie a w domu jest za ciepło