Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy ktos powie mi co to za model :( viessmann

siwy_oscar 02 Oct 2009 20:19 2202 2
    siwy_oscar
    Level 2  
    Witam mam w domu taki regulator i nie mam instrukcji i nie znam niestety tez modelu chyba pogodowy bo na dworze jest czujka temperatury instalacja olejowa chyba z 10 lat temu rodzice montowali... w internecie nie ma opisu :( tzn szukałem po zdjeciu

moze ma ktoś instrukcje...

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
    dejure
    Level 11  
    Witam.
    To co jest widoczne na zdjęciu to tzw zdalne sterowanie w formie cokołu ściennego ze standartowym modułem obsługowym.
    Niestety montowane było do dość dużego typoszeregu starszych urządzeń grzewczych firmy Viessmann.
    Ma za zadanie sterowanie wybranym obiegiem grzewczym i ciepłą wodą użytkową.
    Instrukcja do tego jest dostępna na stronie viessmann,pl w zakładce dokumentacje.
    Pozdrawiam
    siwy_oscar
    Level 2  
    Właśnie oglądam stronę viessmanna od tego w sumie zacząłem... ale nie mogę znaleźć tego modelu w archiwum przynajmniej żaden tak nie wygląda najbliższy temu jest trimatik ale jest ich kilka modeli... na ebay zalazłem trimatik II ale tej instrukcji nie mogę znaleźć chodzi o instrukcje tego sterownika

ponieważ chciałbym nastawić krzywe grzewcze... bo wydaje mi sie ze za dużo oleju idzie a w domu jest za ciepło