Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung M600 po wymianie taśmy biały ekran bez włączenia.

02 Paź 2009 21:06 2240 9
  • Poziom 13  
    Witam, :D posiadam samsunga M600 w którym padła taśma, paski na ekranie, potem w ogóle nic nie było widać, po wymianie taśmy na nową, gdy włoży się baterię, to ekran odrazu jest podświetlony, jak sie przytrzyma włącznik to ekran sie bardziej rozjaśnia i telefon wibruje(wibracja to normalne, podczas jego włączania). Co to może być? Zwarcie na płycie? Czy źle wykonana taśma? :cry:

• Poziom 32  
    Witam !
    Podejrzewałbym raczej taśmę, większość to tania chińszczyzna !
    Pozdrawiam !
    Robert
  • Poziom 13  
    Troszkę nie opłaca się odsyłać taśmy do sprzedawcy.. taśma 7zł i przesyłka 7zł (aukcja), zwracałem się do sprzedającego z prośbą o pomoc, jeszcze nie odpowiedział, ale koszty przesyłki pokrywam chyba ja więc, się nie opłaca. Więc co mam zrobić?
  • Poziom 33  
    siemanosiemano napisał:
    Troszkę nie opłaca się odsyłać taśmy do sprzedawcy.. taśma 7zł i przesyłka 7zł (aukcja), zwracałem się do sprzedającego z prośbą o pomoc, jeszcze nie odpowiedział, ale koszty przesyłki pokrywam chyba ja więc, się nie opłaca. Więc co mam zrobić?

Udaj się do serwisu założą ci oryginalną i po problemie, bo za 7 zl z allegro to nawet jak trafisz na dzialajaca bedziesz ja musiał co miesiać odsyłać i wymieniać :D
  • Poziom 13  
    Właśnie na allegro niema żadnej oryginalnej taśmy, więc wątpie żeby w serwisach mieli, a właśnie tym bardziej nie będą mieli, bo mają pewnie z tych samych hurtowni, albo allegro i oczywiście żeby zarobić. Co w takim wypadku zrobić?
  • Poziom 13  
    Witam,
    Dokupiłem jeszcze 2 nowe taśmy i za każdym razem dzieje się to samo, przy montowaniu uważałem jak sie tylko dało, taśmy są wszystkie nowe, na starej taśmie telefon działał do momentu aż pojawiały się paski, później ekran raz działał raz był biały, a później cały biały i nic już nie było widać.

Czy to dalej taśma? złącza są raczej czyste, nic na nich nie widać żeby były jakieś zabrudzone czy coś.
  • Poziom 18  
    mam ten sam problem po wymianie taśmy biały lcd proszę o pomoc ...
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Cały czas Koledzy macie problem z taśmami. Ja u siebie też miałem takie przypadki ,że klienci przychodzili z tym modelem i z innymi z powodu niedziałającej poprawnie taśmy. Nie mówię żeby nie próbować samemu "walczyć" z telefonem ale nieraz na dłuższą metę się to nie opłaca., po prostu jakość co poniektórych taśm pozostawia wieeeeeele do życzenia.
  • Poziom 15  
    na starej oryginalnej taśmie zachowuje się tak samo jak na podróbach z allego ? tzn po włóżeniu baterii od razu podswietla lcd? ja posiadam oryginalne taśmy do tego modelu, zainteresowanych zapraszam na pw < przepraszam za rekllame ale byłem zmuszony do tego ;)>