Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

miniHomer - breloczek z GPS od Navin

lukashall 02 Paź 2009 22:00 3457 1
 • miniHomer - breloczek z GPS od Navin

  Jeśli kiedykolwiek szukałeś samochodu, żony albo domu z powodu słabo rozwiniętego zmysłu orientacji w przestrzeni, to miniHomer od Navin może uratować ci życie. To urządzenie, rozmiarami zbliżone do breloczka do kluczy, potrafi zapamiętać pięć różnych lokalizacji i poprowadzić cię do nich za pomocą cyfrowego kompasu.

  Urządzenie to jest wodoodporne, zgodnie ze standardami IPX7, i posiada możliwość przypisywania kategorii do lokalizacji – takich jak dom, samochód czy restauracja – więc każdy z wybranych punktów można z łatwością odróżnić. Ładowanie odbywa się za pomocą portu miniUSB i chociaż Navin nie zaskakuje pojemnością baterii, miniHomer przynajmniej potrafi zachować zapisane współrzędne newet jeśli bateria się całkowicie rozładuje. Nawigacja wyposażona jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz.

  Niestety cena urządzenia jest ciągle nieznana, chociaż Navin twierdzi, że nie będzie ono droższe od pozostałych nawigacji dostępnych obecnie na rynku. Swoją premierę ma mieć w listopadzie.


  Źródło


  Fajne! Ranking DIY
 • #2 30 Wrz 2010 13:52
  neoikiler
  Poziom 2  

  Ja kupiłem to urzadzenie od Polskiego dystrybutora i jestem mile zaskoczony. Posiadam tez Bushnell backtrack, ale ten navin jest o niebo lepszy. Po pierwsze jest wodoodporny i mozna w nim zapisać aż 5 śladów. W Backtrack raptem 3. Moge sprawdzic z jaką moca widzi która satelitę, a najlepsze jest to że posiada dokładna godzinę ;-) Nalezy pamiętać że to urzadzenie służy do poruszania sie np: na grzybach w lesie aby sie nie zgubić. Sam używam go do tego. Jutro sprzedaje bushnela i zostaje przy lepszym Navin minihomer. Pozdrawiam