Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza 1,4 MPI 2001r - łożyska skrzyni biegów

02 Paź 2009 22:03 6454 8
  • Poziom 13  
    Proszę szanownych kolegów o pomoc, potrzebóję symbole (numery) łożysk występujących w skrzyni biegów w samochodzie jak w temacie. Oraz orientacyjne ceny. dziękuję za okazaną pomoc.
  • Poziom 15  
    Taniej będzie poszukać skrzynię biegów z anglika lub inną kompletną.Nikt nie da gwarancji że po wymianie łożysk skrzynia będzie pracować idealnie ,zęby na kołach
    już zostały podtarte .Szkoda pieniędzy na kolejne demontowanie skrzyni
  • Poziom 13  
    Tylko, że za taką skrzynię wołają po okoł 1000 pln, a wymiana jednego łożyska napewno wyjdzie taniej i poza tym zrobię to sobie sam, więc robota nic mnie nie kosztuje.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    to co pamietam to jest identyczne jak łożysko koła tył do golfa 2 ale musisz rozebrać,tam zazwyczaj pada łożysko 5 biegu lub wałka tatkujaceo. wszystkie łozyska sa dostepne w hurtowniach łozysk prócz łożysk igiełkowych ktore są dosyc tanie w serwisie. zdemontuj bieznie i tam masz tymiary.
  • Poziom 22  
    dokrecacz forum chyba jest po to żeby rozmawiać i dzielić się doświadczeniem. Jeśli jesteś taki wszechwiedzący i mądry to zamiast mechanike powinieneś wróżbiarstwo studiować :D Gadasz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a tak na dobrą sprawę nikomu jeszcze nie pomogłeś, więc to jest prawda, że jak krowa dużo ryczy to mało mleka daje, chyba właśnie z tobą jest podobnie i z twoją wiedzą niestety, to że ktoś odkręcił może o kilka śrubek mniej niż Ty nie czyni z tej osoby debila jak mnie nazwałeś. To co praktykujesz to właśnie się nazywa buractwo niestety. Pozdrawiam

Regulamin pkt 10.8 będą kolejne ostrzeżenia dla Pana. Michu10
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    aron20000 piszesz ze forum jest po to by rozmawiać i dzielić się doświadczeniem. Jakim doświadczeniem możesz się ty podzielić- odróżnianiem suwu sprężania od suwu wydechu.
    Żenada.
  • Poziom 13  
    Witam szanownych kolegów. Założyłem ten temat ponieważ nie mogłem nigdzie znaleźć jakie łożyska powinny być zamontowane w tej skrzyni, ponieważ zdemontowane łożyska nie miały jakichkolwiek oznaczeń. Dopiero w serwisie Seata zakupiłem wszystkie potrzebne mi łożyska ( wałek pośredni, mechanizm różnicowy). Kwota jaką zapłaciłem to 267 pln., także nie zawsze opłaca szukać się zamienników. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za zainteresowanie się tematem.