Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Megane 1.6 benzyna + gaz cos stuka?

03 Paź 2009 14:41 1934 9
  • Poziom 9  
    Po przekreceniu kluczyka (nie odpaleniu) cos mi stuka za filtrem przeciwpyłowym, nie wiem co to może być. Prosze o wskazówki i rady.

Dodano po 1 [minuty]:

i po odpałeniu silnika tez stuka???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    Klapa od obiegu zamkniętego. Typowe. Wyłącz go lub włącz (zależy w jakiej pozycji stuka). Naprawa dosyć pracochłonna, trzeba pruć całą deskę.
  • Poziom 9  
    dzieki, jestem totalnym laikiel w temacie samochodów. czyli sam pewnie tego nie naprawie:(. a można z tym jeżdzic bez obaw ze cos całkiem padnie???
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Od strony aku można sięgnąć do kostki silnika klapy. Wypnij ją jak nie chcesz narazie naprawiać. Jeżeli stuka w pozycji zamkniętej (świeci kontrolka), to wyłącz ją i możesz jeżdzić bez wypinania kostki.
  • Poziom 9  
    stuka w pozycji otwartej ( jak kontrolka nie świeci) jak świeci to nic nie słychać.

Dodano po 2 [minuty]:

a naprawa tego to od strony silnika czy od deski rozdzielczej (wew.)???
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Można i od wewnątrz i od zewnątrz, ale jak pisałem jest to mitręga. Jak masz cierpliwość, to próbuj. Jeżeli chcesz od środka, to podpowiem, że dwie śruby od deski są schowane pod pokrywkami głośników.
  • Poziom 9  
    WIELKIE DZIĘKI.
  • Poziom 9  
    Dzisiaj to mi stukało i w pozycji zamknietej i otwartej.
  • Poziom 36  
    warkiel napisał:
    Dzisiaj to mi stukało i w pozycji zamknietej i otwartej.

Jedyne wyjście, jeśli nie chcesz naprawiać - zdjąć kostkę.
  • Poziom 9  
    czesc, czy ktos ma moze schemat tej instalacji, bardo by mi to pomogło.
    z góry Dziekuje