Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z rozdzielczością na Samsungu t220

EvEOstry 03 Paź 2009 15:26 696 0
    EvEOstry
    Poziom 9  
    Witam.
    Mój problem polega na tym iż nie mogę ustawić rozdzielczości 1680na1050. Monitor jest już w moim posiadaniu jakiś czas ale do tej pory był podłączony do laptopa i tam nie było problemu. Rzecz jasna nie załapał za pierwszym razem ale ściągnięcie najnowszych sterowników do karty (Radeon x700) i CCC załatwiło sprawę. Teraz dostałem skrzynię z Geforcem 9600 GT i Vistą 32 bit. Mam najnowsze sterowniki, monitor wykryty na digital a rozdziałka max. na 1280na1024. JEst jeszcze jedna wyższa 1920x1080 ale ta mnie nie interesuje. Bawiłem się też programem powerStrip i pomimo dodania rozdzielczości po ponownym odpaleniu nowa rozdziałka się nie pojawiła. Odznaczyłem tryby których nie obsługuje monitor też się nie pojawiła. Próba dodania własnej - test zakończony niepowodzeniem. Jest możliwość ustawienia np. 1680x1051 ale to nie będzie rozwiązaniem problemu. Może ma ktoś jakieś sugestie jak tą sprawę zalatwić pokojowo a nie posuwać się do kupna nowej karty lepiej ATI bądź wyrzucenia monitora albo pudła przez okno ;D

Próbowałem na obu kablach. Może jakiś inny program który wymusi.
    Proszę o pomoc