Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 3003 WLMI - sygnał audio tylko na jednym kanale

03 Paź 2009 15:40 1494 8
  • Poziom 9  
    Witam.Czy jest moze ktos w posiadaniu schematu plyty glownej Acer Aspire 3003 WLMI?Nie jestem eletronikiem wiec prosze o wyrozumialosc w kwestii nazewnictwa.Problem polega na tym iz moj laptop daje sygnal audio tylko na jednym kanale (prawym).Po otwarciu zauwazylem ze na plycie glownej w okolicy ukladu audio brakuje takiej malusienkiej "kosteczki".Potrzebuje schematu plyty glownej zeby dowiedziec sie symbolu tej "kosteczki" celem uzupelnienia braku. Z gory dziekuje za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Ta brakujaca czesc oznaczona jest jako C648
  • Poziom 9  
    Wiec co moze byc przyczyna tego iz dziala tylko prawy kanal? Poprawilem lutowania gniazda jack lecz nic to nie dalo :( Problem ten wystepuje takze przy podlaczeniu zewnetrznych glosnikow,takze na 100% nie jest to wina glosniczkow laptopa
  • Poziom 9  
    Jak pisalem wczesniej nie jestem elektronikiem.Oscylator widzialem kiedys w telewizji :) A jesli chodzi o obsluge komputera zapewniam ze nie jestem poczatkujacym uzytkownikiem i moj problem wynika z fizycznego defektu sprzetu.Kiedys podnioslem laptopa trzymajac go w okolicy touchpada i wtedy na moment wrocil dzwiek na obu kanalach.Ale tylko na moment :(
  • Poziom 9  
    No tak wlasnie myslalem.Mimo wszystko dzieki wszystkim za pomoc i chyba jednak oddam go do jakiegos serwisu