Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka cena Gazu do Mondeo mk2 2.0 16V Aut?

Mateusz_513 04 Oct 2009 09:44 3136 4
    Mateusz_513
    Level 12  
    Witam.

Jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć ile by kosztowało założenie instalacji gazowej do forda mondeo kombi (butla w kole) silnik 2.0 16V Zetec AUT. Ewentualnie jaką instalację tzn jakiej firmy czy coś polecacie. Żeby już jeździć na niej a nie co chwilę na warsztat.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuje.
    Pozdrawiam.
    qryszard
    Level 21  
    Od 2 lat jeżdżę na gazie z polskim sterownikiem Eureka .Silnik Zetek 1.6. Nie odczuwam różnicy między jazdą na gazie czy benzynie.Pali ok 9 litrów gazu.W Siedlcach montaż kosztuje teraz ok 1800zł.
    fisto
    Level 18  
    o siedlcach zapomnij ciągle do mnie przyjeżdzają samochody do poprawek a załóż staga 4 a nie zerżnięty wynalazek z esgi. Koszt instalacji z reduktorem zavoli 2100zł.
    A żeby nie rzucać oszczerstw przyjechał do mnie chrasler 3.3 v6 na alasce zwykłej co praktycznie do 90KM starcza wąż założony na listwie wodny prawie sie rozpuścił i spuchnięty.Instalacja montowana w siedlcach klient z białegostoku pojechał bo taniej, to mu powiedziałem co ma źle.Reakcja bez komentarza:).
    Mateusz_513
    Level 12  
    To miał facec zaskoczenie ;) Ja obstawiałem właśnie na jakieś 2600zł tylko nie wiem na co zwracać uwagę. Co warto kupić a co nie. Już wiem żeby założyć stag 4 :)
    fisto
    Level 18  
    stag 4,reduktor scorpion ST ,listwy magic jety .Robiłem też na MINISEC,listwa REGI FAST niebieskie, OMVL REDUKTOR. Też niczego sobie jeździło.Ale stag to klasa sama w sobie.