Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig GU 2100SF Przestrojenie fonii

edward jankowski 04 Oct 2009 13:04 1822 10
    edward jankowski
    Level 11  
    OTVC przywieziony z Irlandi Jest to nowoczesny egzemplarz Grundinga o symbolu GU2100SF . Mam problem z uzyskaniem fonii DK. Czy istnieje możliwość zmiany opcją serwisu i jaki jest proces takiego postępowania? Czy można przestroić fonią RYMI podstawową. Za pomoc lub jakąkolwiek instrukcję dziękuję. Pozdrawiam. Dodam symbol procesora VCT49X3F-PZ-F1-000.
    bogred
    Moderator of TV
    Sprawdź, jaki filtr z falą siedzi w p.cz. Czy na tabliczce podane jest chassis? Rymi możesz zawsze wstawić. Nie jestem tylko pewny, czy w Irlandii pośrednia fonii jest taka, jak w UK, czyli 6.0MHz? Jeśli tak, to Rymi musi być na ten standard.
    kogiel
    Level 16  
    w beko to 9301,ale jesli to grundig to moze byc 8500
    w opcjach serwisowych zobacz czy jest standart BG+DK
    jesli niema to wtedy rymi,chociaz zwykła fonia tez pójdzie

Moderated By Mirek Z.:

1. Proszę lepiej przemyśleć swoje podpowiedzi.
    2. Na forum należy stosować się do zasad pisowni!

edward jankowski
    Level 11  
    Nigdzie w katalogach nie mogę znaleźć Filtru z akustyczną falą powierzchniową o symbolu X966M oraz żadnych informacji co do systemu.

Dodano po 8 [minuty]:

Bardzo przepraszam za pomyłkę Fala ma symbol X6966M Jeszcze raz Przepraszam.
    bogred
    Moderator of TV
    kogiel wrote:
    chociaz zwykła fonia tez pójdzie

Kolego kogiel, co to jest zwykła fonia i jak sobie wyobrażasz jej podłączenie?

Dodano po 5 [minuty]:

Z tą nazwą filtru z falą chyba nadal jest coś nie tak. Na ogół jest to : litera-4cyfry-litera. Chyba, że jakaś bliżej nieznana. Sprawdź jeszcze raz.
    Mirek Z.
    Moderator
    Przecież było wyżej - przycisk MENU (lub i) oraz kod - 9301 (jak dla Beko) lub 8500 (Grundig).