Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BMW e36 316 coupe Czasem ODPALA a Czasem NIE

tomik_beta 04 Oct 2009 17:20 3497 8
    tomik_beta
    Level 9  
    WItam, Koledzy mam problem gdyż od pewnego czasu boja beatka pali jak sie jej to tylko podoba. Problem wygląda tak iż gdy wyłączę już immobilizer to na zegarze pojawiają się wszystkie kontrolki i raz zapala bez problemu a raz tylko kręci i nie może zapalic. Wtedy zdejmuje tylko klemę po czym zakładam ją z powrotem i autko pali;/ Bardzo proszę o jakieś wskazówki czym to może byc!!!!!!!Crying or Very sad
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Ireneo
    Level 41  
    Sprawdź ten immobiliser.Z opisu wnioskuje że gdy go nie odblokujesz to nie masz kontrolek czyli coś dostawianego.
    bacial
    Level 2  
    Witam!!!
    Mam identyczny immobilajzer i identyczny problem. Raz odpala a raz nie i to nie ma reguły kiedy!!! Tyle że w domu to stawiam sobie na górce i odpala z górki na pół obrotu kołami. Jaki tam masz silniczek?? Bo ja mam 1.6 M43 na łańcuszku i na gazie zwykłym. Umówiłem sie na zdejmowanie immobilajzera na za tydzień to powiem co i jak
    tomik_beta
    Level 9  
    ja mam 1.6 tylko na pasku , no napisz czy pomogło bo ja już niewiem co robic;/
    bacial
    Level 2  
    oddalem dzisiaj samochód do elektryka ale po pierwszej rozmowie i ogledzinach powiedzial ze to raczej nie wina immobilaizera w moim przypadku ale bedzie to sprawdzal. Jak odbiore po naprawie to napisze co i jak
    tomik_beta
    Level 9  
    no ja też pytałem i to samo usłyszałem że raczej nie imo;/ ok daj znać co tam wymyślił;)
    eltron
    Level 25  
    Człowieku, nie ma tam żadnego immo. Jeśli założyłbyś temat w dziale dla początkujących, dałbym ci poradę co zmostkować. A tak to radź sobie sam, albo do elektryka. Poza tym jesteś zbyt arogancki żeby tobie pomóc. Skoro mówię że nie ma, znaczy że nie ma.
    bacial
    Level 2  
    ja nie zakładałem tego tematu i ten kolega co go założył też napisał że to jest immo więc ja też to tak nazwałem elektryk też mówił mi że to jest jakiś tam immobilizer ja jestem nowy na forum i jeszcze nie wiem gdzie się jakie tematy zakłada więc się do tego tematu dołączyłem. samochód już oddałem do elektryka i chyba jutro odbiorę
    bacial
    Level 2  
    Kolego tomik_beta zrób test akumulatora to po pierwsze bo niby mój kręcił dobrze a jak nie chciał odpalić to spiąłem go kablami z innym akumulatorem i pali. Taka głupia przyczyna a tyle problemu. Zmieniłem akumulator i wszystko gra. Pozdrawiam i powodzenia!!!