Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mikrofala Amica AMW 20 BE -żarówka nie świeci

04 Oct 2009 21:26 10594 6
  • Level 24  
    Jaka jest zarówka( Czy taka jak do lodówek?) do mikrofali Amica AMW 20 BE i jak ja wymienić? Jest to mokrofala do zabudowy; Czy można dostać sie do żarówki z przodu zdejmując panel regulacyjny -nie otwierając obudowy?
  • Level 9  
    Witam,
    mam ten sam problem. Może ktoś już próbował wymienić żarówkę w tej mikrofali?
    Myślałem, że da się to zrobić od góry. Niestety nie. Pozostaje chyba panel z przodu. Albo serwis :(
  • Level 2  
    Witam!
    Należy wykręcić śrubki z dołu i z góry, ściągnąć panel przedni, na górze odkręcić blaszkę która przykrywa wentylator, zdjąć obudowę(wypiąć kabelki) one prowadzą do żarówki po prawej stronie, wykręcić i wypiąć przewodziki. Niestety żarówka jest nietypowa - łączona z plastikiem i podejrzewam, że trzeba ją kupić w sklepie serwisowym. W przyszłym tygodniu jadę kupić, więc jeszcze napiszę jaka jest cena. Tak więc można jednak zrobić to samemu.:D
  • Level 9  
    Serwis LG ul. Lea w Krakowie - 15 zł
  • Level 2  
    Cena żarówki w Poznaniu serwis AMICA 30zł :-(
  • Level 10  
    Witam, dołącze sie z zpytaniem o jakiś typ/oznaczenie tej żarówki, czy jest na 230v~?
  • Level 24  
    Żarówka jest na 230V można kupić taką od piekarników i włożyć zamiast oryginalnej podlutowując ją w oprawkę wyjętą z mikrofali( oczywiście przedtem należy wyjąć oryginalną żarówkę-wydłubać z oprawki).:D