Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pralka ładowana od góry mastercook candy czy elektrolux

avig 04 Oct 2009 22:02 6855 10
 • #1
  avig
  Level 12  
  Witam
  proszę o podpowiedz fachowców serwisantów która z tych trzech modeli jest najlepszym wyborem (tylko nie miele nie stać mnie za 4 tyś. za pralkę).

  Podaje moje typy:

  1.) MASTERCOOK PTDE 134ECO - Link

  2.) MASTERCOOK PTDE 104ECO - Link

  3.) MASTERCOOK PTE 84 - Link

  4.) CANDY CTD 12662 - Link

  5.) ELEKTROLUX EWT9120W - Link

  Zastanawiam się nad numerem 5 lub coś z MASTERCOOK'a

  :!::!:Proszę o odpowiedz pralkę muszę kupić we wtorek 06-10-2009r.:!::!:
 • #2
  adam_zg
  Level 13  
  Mastercook od 1 października ma 5 lat gwarancji producenta , dotyczy serii z Eco boxem.
 • #3
  zwykły człek
  Level 20  
  Przychylam sie do adama. wybierałbym miedzy 1 i 2. elektrolux też jest spoko, ale oferuje znacznie mniej za te same pieniądze.
 • #4
  wiesiekba
  Home appliances specialist
  Szukaj wyrobów krajowych a nie zagranicznych z nimi są tylko problemy odnośnie serwisowania drogie i długie oczekiwanie na części niektóre nawet niedostępne często gdy gwarancja się skończy razem z nią urządzenie.
 • #5
  morfi84
  Level 13  
  Mastercooki sa robione we wrocławiu :)
 • #6
  avig
  Level 12  
  A jak jest z tą gwarancją na 5 lat mastercook'a trzeba ja dokupić czy to standard czyli sami dają i czy to tych dwóch pralek się tyczy? w linkach 1 i 2.
 • #7
  kaas
  Level 10  
  Osobiście skłaniałbym się do zakupu mastercook'a - sam posiadam pralkę tej firmy i jestem w pełni zadowolony. Nie wiem jednak jak to jest z gwarancją ponieważ moja jest z drugiej ręki.
 • #8
  avig
  Level 12  
  A jak ona się sprawuje i jaki to typ ile ma lat bo może że to będzie mój wybór.
  Miał być elektrolux ale może wezmę nasz rodzimy mastercook
 • #9
  adam_zg
  Level 13  
  Gwarancje na mastercooka dostajesz za darmo wypełniając kupon i wysyłając do nich, dostaniesz go w sklepie lub na stronie www. CZytałem warunki i nie ma tam żadnych gwiazdek. Mastercook ma w tej chwili jedną z najlepszych fabryk pralek top w Europie, no i same pralki są najbardziej zaawansowane na rynku. Kup PTDE 104 Eco, dobre parametry świetne programy - Opti A 45 - w 45 minut klasa czystości A no i gwarancja 5 lat producenta za darmo.
 • #10
  zwykły człek
  Level 20  
  Ciekaw jestem adam jakie wyniki osiąga w codziennym użytkowaniu ta ich DOSE i ile faktycznie oszczędza sie na detergencie przy tym rozwiązaniu, ale nie według ich testów tylko w życiu codziennym. Jak ktoś kupi proszę o opinię, bo strasznie mnie to ciekawi.
 • #11
  avig
  Level 12  
  Witam
  praleczka zakupiona MASTERCOOK PTDE 104ECO działa świetnie ma świetne programy 45 minut 35 minut na 6 koszul. Świetna cena bęben zatrzymuje się w punkcie wyjściowym łatwo się wyjmuje pranie rewelacja. Pralka stoi w kuchni nie w łazience gdyż producent nie zaleca stosowania jej w miejscach wilgotnych i o słabej wentylacji. Czyli może blacha wytrzyma te 5 lat.
  Dziękuję za pomoc i temat uważam za zamknięty.