Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ograniczyć ściąganie programem P2P

04 Paź 2009 23:07 1595 7
  • Poziom 23  
    Witam

Czy jest możliwość ograniczyć częściowe ściąganie P2P. Chodzi mi aby działał tylko nie na full i żeby nie zmieniać ustawień w programie P2P.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 30  
    Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie, jeżeli jednak dobrze je zrozumiałem to oczywiście tak, można ograniczyć prędkość pobierania danych P2P.
  • Poziom 42  
    Mówią, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne. Nie prościej przestawić to właśnie w programie?
  • Poziom 20  
    Kolega napisze jakiego programu używa i z pewnością są opcje w programie pozwalające ograniczenie transferu.
    Co do programu chociażby: Netlimiter i masa innych starczy poszukać.
  • Poziom 23  
    W programie wiem że można bez problemu. Chodzi o to że w programie P2P może każdy zmienić prędkość pobierania, a jak zblokuję nie w programie to nawet jak ktoś zmieni transwer pobierania w programach P2P to nic się nie zmieni.
  • Poziom 12  
    Jaka to sieć? Jak jest zbudowana? Bo jeśli masz router i masz do niego dostęp (możesz się zalogować) to chyba wystarczy poustawiać QoS i wszystkie maszyny w sieci będą miały taki sam limit na P2P. W ten sposób można też poograniczać inne protokoły.
  • Poziom 23  
    To znajomy ma sieć i posiada router D-Link DSL 524T, czy na nim da się ograniczyć ściąganie?
  • Spec od komputerów
    klostazy - to teraz musisz tylko ściągnąć instrukcje do routera i sprawdzić obsługę technologii wymienionych przez użytkownika mzelazny w poście wyżej. I będziesz wiedział czy się da.