Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Candy C2 125 silnik nagle zatrzymuje się

jerzy k 05 Paź 2009 11:05 3262 4
  • #1 05 Paź 2009 11:05
    jerzy k
    Poziom 2  

Witam,mam problem z pralką Candy C2 125.W takcie prania silnik nagle zatrzymuje się.Po chwili zapalają się dwie górne diody i migają cztery razy,przerwa i znowu cztery razy.Czasami zrobi pełen cykl prania bez zarzutu.Co to oznacza?Proszę o pomoc. pozdrawiam

0 4
  • #2 05 Paź 2009 13:05
    karol5608
    Poziom 28  

Proponuje wymontować silnik i obejrzeć szczotki jeśli je posiada. Przy okazji również kontrola przewodów od silnika.

0
  • #3 05 Paź 2009 13:54
    jerzy k
    Poziom 2  

Dzięki za informacje,mam nadzieje,że dostane się do niego bez większych przeszkód.Pozdrawiam

0
  • #4 29 Paź 2009 14:58
    beata_k
    Poziom 1  

Mam podobny problem - w trakcie prania ostatnio dość często - pralka zatrzymuje się i miga lampka przy przycisku "pranie intensywne" (którego nigdy nie używałam).

Muszę wtedy wypompowywać wodę i nastawiać na samo płukanie (choć nie jestem przekonana, że pranie jest już wtedy rzeczywiście wyprane...).

Niekiedy uda się przeprowadzić cykl prania do końca bez zakłóceń.

Poza prośbą o pomoc w tej kwestii, mam pytanie do osoby, która założyła ten temat - czy rada powyżej okazała się trafna?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

4
  • #5 26 Lis 2010 15:18
    Fragolamarta
    Poziom 2  

Witam zakupiłam pralkę Candy C2 125 w Niemczech niestety nie mam do Niej instrukcji obsługi po polsku. Czy ktoś może mi pomoc?

1