Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja przemysłowa, CCTV, systemy alarmowe, SSWiN Import

alkam 05 Paź 2009 20:03 1152 0
 • #1 05 Paź 2009 20:03
  alkam
  Poziom 1  

  Ochrona mienia od kilu już lat staje się jednym z priorytetów życia każdego człowieka. Dotyczy to nie tylko właścicieli dużych willi i fabryk, ale również, mieszkańców domów, użytkowników działek, małych przedsiębiorców, rzemieślników i kupców – wszyscy pragniemy chronić swoje mienie, gdyż kradzież i włamanie są zawsze bardzo przykro odczuwalne dla każdej ofiary tego rodzaju przestępstwa.


  Systemy ochronne w formie instalacji alarmowych lub telewizji obserwacyjnej instalują prawie wszyscy. Jednak coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie nie tylko na profesjonalne i kosztowne urządzenia, ale głównie na tanie, lecz sprawne i niezawodne. Dlatego też, mając bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie handlu i instalacji tego rodzaju sprzętu – postanowiliśmy uruchomić firmę działającą w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów ochrony osób i mienia. W 2006 roku powstał ALKAM SECURITY.

  Firma szybko się rozrosła. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny zakres sprzętu instalacyjnego zarówno firm krajowych i zagranicznych:

  CCTV – czyli telewizja obserwacyjna. W ofercie nowoczesne cyfrowe rejestratory video oraz kamery kompaktowe, kopułkowe i zintegrowane z z odświetlaczami IR, obiektywy, obudowy i wsporniki, zasilacze i cała gama sprzętu towarzyszącego.

  SSWN – systemy sygnalizacji włamania i napadu, a inaczej systemy alarmowe, głównie bazując na urządzeniach polskiej firmy Satel.

  ACC - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy, a w tym również systemy domofonowe i wideodomofonowe.

  Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką skutecznością działania, niezawodnością, estetyką wykonania oraz, oczywiście, bardzo konkurencyjną ceną.

  W dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń jesteśmy partnerem wielu uznanych, krajowych i zagranicznych producentów – dzięki czemu naszym klientom oferujemy bogaty asortyment urządzeń.
  Dostępne są u nas urządzenia firm: Bosch, Samsung, DVS, Dahua, AV–Tech, Aper, Diwar, Fujinon, Space-Com, Pulsar, Bitner, Satel, Optex, Paradox, Ultra-Kam, Tony Tech.

  Nasza oferta handlowa skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Dla naszych stałych Klientów przewidujemy znaczne upusty cenowe, oraz naprawdę atrakcyjne warunki współpracy.

  Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zamówienia złożone do godz. 15.00 realizujemy firmą kurierską do 24h.
  Aby uzyskać informacje na temat cen detalicznych wystarczy wejść do naszego sklepu, można też zamówić cennik telefonicznie 022 784-26-31. wew. 22 i 23.

  Dla naszych Klientów prowadzimy również telefoniczna pomoc techniczną, a temat instalacji systemów alarmowych i telewizji obserwacyjnej omawiamy szerzej w naszym poradniku instalatora dostępnym na stronie.


  Zapraszamy do współpracy
  Zespół Alkam Security
  hhtp:// www.alkam.com.pl

 • Napad.pl