Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka górnowsadowowa Electrolux EWT1015 zalana wodą od góry

Karlitos 05 Paź 2009 20:48 1588 2
  • #1 05 Paź 2009 20:48
    Karlitos
    Poziom 9  

Witam.
    W wyniku awarii kaloryfera zalałem wodą pralką Electrolux EWT 1015. Pralkę odłączyłem od sieci, ale dopiero po uporaniu się z wyciekiem wody. Po osuszeniu (24 godziny w ciepłym pomieszczeniu) podłączyłem pralkę do sieci i włączyłem wybór programu i tu pojawił się problem - większość wskaźników mruga i nie można uruchomić większości programów – nie wyświetlił się żaden błąd. Dziś, tj. po 3 dniach od zalania wskaźniki działają, można swobodnie wybierać programy, jednak z obawy przed uszkodzeniem nie próbowałem jej uruchamiać. Co mi polecicie? Rozebrać moduł i sprawdzić, czy nie ma innych zacieków? Włączyć program? Jeżeli powinienem wezwać serwisanta, to czy ktoś z szanownego grona forumowiczów mógłby polecić kogoś z Białegostoku?

0 2
  • Pomocny post
    #2 05 Paź 2009 21:11
    toudikat
    Poziom 18  

Musi dokładnie wyschnąć silnik i moduł(jak był zalany)
    pochyl ją na bok i podłącz farelkę niech dmucha od spodu.

0
  • #3 07 Paź 2009 21:00
    Karlitos
    Poziom 9  

Zgodnie z sugestią suszyłem pralkę, nawet zdjąłem jeden bok, aby poprawić cyrkulację powietrza wewnątrz. Wszystkie przyciski działają za wyjątkiem jednego - start. :( Wyświetlacz nie pokazuje żadnego błędu, wszystkie programy zmieniają bezbłędnie parametry tj. temperaturę, prędkość wirowania. Co mogę jeszcze zrobić z tą pralką górnowsadową zanim zadzwonię do serwisu?

0