Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pasat b5 1.8T r.99 oświetlenie nie działa i rozładowuje bate

05 Paź 2009 22:55 2449 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam samochód passat b5 1.8 T benzyna rok.1999
    Miałem przygode bo nie zamknąłem szczelnie szyby tylneji miałem dosć dużo wody ale wysuszyłem, i od jakiś 2 tygodni zaczęło coś się dziać z oświetleniem wnętrza migało przygasało i zgasło wszystko i nawet jak zostawie samochód na parkingu to rozładowuje akumulator a jest nowy.Myślałem że może bezpiecznik - sprawdziłem wszystkie sprawne.
    Sprawdziłem dostępne przekaźniki - też sprawne
    Ponieważ auto posiada układ czasowy chciałem go sprawdzić, ale nie wiem gdzie szukać, jedyne większe pudełko przy przekaźnikach to sterownik wycieraczek. Sprawdzałem moduł komfortu też niczego podejrzanego. Oświetlenie nie działa nawet ręcznie włączone, nie działają też lampki w drzwiach które zapalały się po otwarciu drzwi i podświetlanie bagażnika. prosze o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 43  
    Sprawdzales komfort pod wykladzina podlogowa,przed fotelem kierowcy?(to on steruje oswietleniem)
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    mam prośbe możesz opisać dokładniej jak ten moduł komfortu wygląda? bo dotałem sie do jakiegoś panelu z kolorowymi wtyczkami ale tam jest wszystko w porzadku.
  • Poziom 11  
    jest on w takiej plastkowej osłonie,prawie pod nogami kierowcy.pod dywaniekiem.Bardzo łatwo ulega uszkodzeniu poprzez zalanie wodą.Sprawdz czy sa jakies błedy ogółem i w tym module komfortu.