Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

yamaha MG166C USB czy warto kupic??

06 Paź 2009 02:17 2698 2
  • Poziom 2  
    witam!!

mam problem w wyborze miksera. obecnie uzywam mixera behringer XENYX 1202 FX i jestem z niego bardzo niezadowolony i nie bede rozpisywac sie czemu bo niema sensu...

zastanawiam sie nad kupnem yamahy MG166C-USB. bylbym niezmiernie wdzieczny za opinie na temat tego mixera. wybierajac ten mixer kierowalem sie glownie cena, funkcjonalnoscia jak i marka firmy (bo jednak behringer nie ma zadnej marki:().

jest jeszcze sprawa karty muzycznej... czy kupujac mixer z portem usb potrzebuje dobrej karty muzycznej, czy wystarczy np zintegrowana(np taka jakie montuja w laptopach)?? dzieki bardzo za kazda opinie i pozdrawiam...
  • Poziom 16  
    Mam Yamahe mg166c. Konsole mam od ok roku i sprawuje się świetnie używałem ją na imprezach oraz do nagłaśniania zespołów i teatru. Na twoim miejscu kupił bym MG166CX USB http://www.artmusic.pl/offer/85/5107/yamaha_mg_166_cx_usb.html masz jeszcze efekt a w promocji jest tańsza od MG166C USB

Dodano po 5 [minuty]:

Lub możesz kupić też MG166CX i do tego kartę dźwiękowe bo karty w laptopie nie są za dobrej jakości. Ja mam kartę Hercules 5.1 USB Muse Pocket LT i nie narzekam.
  • Poziom 2  
    jakos nie jestem przekonany do tych wbudowanych efektow... przynajmniej nie trafilem na mixer z tej polki cenowej z dobrym efektem... ale owszem cena jest niezla, wiec wezme te opcje pod uwage.

dzieki za pomoc