Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6288 nie wlącza sie?

06 Paź 2009 04:51 954 8
  • Poziom 9  
    Jestem w posiadaniu Nokii 6288.Tel nie reaguje na próby włączenia mimo,że bateria jest naładowana na maxa.Nie znam historii tego tel bo używała go osoba,z którą nie mam kontaktu.Po podłączeniu ładowarki na wyświetlaczu pojawia się ikonka łądowania. Macie może jakieś pomysły lub rady co mogę zrobić poza serwisem?
  • Użytkownik obserwowany
    Na początek sprawdź włącznik telefonu, niby błacha rzecz lecz gdy jest uszkodzony po prostu nie włączysz telefonu ;)
  • Poziom 9  
    Zbyt piękne by było prawdziwe, ale thx za odp,pzdr
  • Poziom 12  
    Według mnie to taśma. Otwórz kolego i popatrz na nią dokładnie bo z tego co pamiętam jest tam wspólna z lcd.
  • Poziom 15  
    Zdejmij przednią obudowę i zobacz czy zatrzaski od włącznika się nie wyrobiły i nie wyleciał on. Jak tak to spróbuj go nacisnąć bezpośrednio, poruszaj taśmą może coś zaskoczy. Ten element, akurat w 3. przypadkach moich tasiem jest dobry i sam się dziwię że ta drobna tasiemka do tego się nie urwała jeszcze.
  • Poziom 16  
    Stawiam na tasme!!!
  • Poziom 11  
    Ja w nokii miałem podobny problem bo też nie chciała mi się włączyć. Oddałem do serwisu i okazało się ze padł poprostu włącznik. Wymiana wyniosła mnie z tego co pamiętam ok 45zł. Pozdrawiam
  • Użytkownik obserwowany
    _TIGER_ napisał:
    Na początek sprawdź włącznik telefonu, niby błacha rzecz lecz gdy jest uszkodzony po prostu nie włączysz telefonu Wink

kigali napisał:
    Zbyt piękne by było prawdziwe, ale thx za odp,pzdr

Pozdrawiam _TIGER_
  • Poziom 9  
    Gratuluje wszystkim którzy stawiali na taśmę ... strzał w 10 pozdro dla wszystkich